1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)

Essense of Australia 2017 Gelinlik Modelleri

Essense of Australia 2017 Gelinlik Modelleri
7 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 2.175 kez okundu.

Essense of Australia gelinlik modellerinde tüm gelinlerin hayal ettiği ancak her yerde karşılaşamayacağı gelinlik çeşitleri mevcuttur.

2017 sezonunda tüm gelinlik modellerinde farklılık ve yenilikler olmuştur. Essense of Australia markasında gelinler için en şık tasarımlar bulunmaktadır.

İnternet üzerinden de istediğiniz modeli beğenip sipariş verebilmeniz mümkündür. Essense of Australia modellerindeki gelinlikler diğerlerinden biraz farklı olarak daha romantik modellerdir. Daha çok balık modeli denilen ve kalem etek tarzındaki gelinlikler moda olmuştur.

2017 Gelinlik Modası

2017 senesi itibari ile Essense of Australia gelinlik modellerinde modaya uyum sağlayan ancak daha farklı gelinlikler meydana gelmiştir.

Ünlü moda tasarımcıları Essense markası için ayrı bir özen göstererek gelinlik modasını en derinden takip etmektedir. Gelinlik modasında birçok çeşit bulunmaktadır.

Her sene farklılık gösteren gelinlikler bu sene de daha çok modernleşerek batıya daha çok benzemiştir. Yani Fransız modeli denilen prenses modeller ve balık elbise tarzında abartısız sade ve şık modeller de ortaya gelmiştir.

Essense of Australia 2017 gelinlik modelleri

Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri arasında en sevilen ve bir aralar çok meşhur olan prenses modeli vardır. Prenses model gelinlikler göğüs kısmında daralan ve alt tarafı komple kabarık olan bir çeşit gelinliktir.

Genç kızların hep bir gelinlik hevesi olduğu için adından da etkilenen tüm genç kızlar prenses gibi hissetmeleri açısından bu gelinlik modelini severek en mutlu günlerinde giymiştir. 2016 yılında da hala geçerli olan bir modeldir ve hala tercih edilmektedir.

Bir diğer meşhur olan ve tüm gelin adaylarının severek tercih ettiği model ise kolları düşük Fransız gipürlü ve nostaljik bir gelinlik modelidir.

Sizleri rüyada gibi hissettirecek bir modeldir. 2017’da çok kullanılan bir hayal gibi olan Fransız dantelleri de çok sevilmiş ve ünlü modacılar tarafından çok beğenilmiştir.

en yeni Essense of Australia 2017 gelinlik modelleri

Essense of Australia Gelinlik Fiyatları

Çok tercih edilen bir gelinlik markası olan Essense of Australia’da gelinlikler hemen her gelinlikçi ile aynı fiyata gelinlik satışı yapabilir. Ancak daha özenli ve farklı modeller arzu edilirse daha farklı bir ücret ödenebilir.

2017 gelinlik modelleri

Essense of Australia 2017 gelinlikler

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git