1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Esmer Bayan Nasıl Kombin Tercih Etmeli?

Esmer Bayan Nasıl Kombin Tercih Etmeli?
6 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 2.921 kez okundu.

Kıyafet seçimlerimizde ten rengimiz ve saç rengimiz oldukça önemlidir. Seçeceğimiz kombinlerdeki renkler bizi solgun ya da silik gösterebilir. Esmer bayanların kombin seçimlerinde beyaz renk en başta gelen ve yakışan renkler arasındadır. Çok koyu renkler lacivert, kahverengi, koyu mavi gibi renkler esmer bayanların kombinlerinde tercih etmemesi gereken renklerdir.

Esmer bayanların kombin seçimi için siyah da doğru kombin edildiğinde çok şık görünecektir. Gök mavisi ve turuncu gibi renkler esmer bayanları canlı ve hareketli gösterecektir. Esmerle, kıyafet seçerken renk ve uyuma dikkat etmelidirler. Renk geçişlerinde canlı renkler kullanabilirler ancak uyumlu olmak şartı ile. Esmer bayanların kombinlerinde siyah ve beyaz parçaları bir arada kullanmaları da oldukça hoş olacaktır.

Esmer Bayanlar Hangi Renkleri Tercih Etmeli?

Beyaz esmerler için vazgeçilmez bir kombin rengidir. Beyazı farklı renklerle kombin edebilirler. Gök mavisi, turuncu, pembe gibi renkler de esmerler için oldukça hoş tercihlerdir. Koyu renklerden ise özellikle uzak durulmalıdır. Koyu renkler esmerleri solgun göstermektedir.

Esmerler kıyafet seçimlerinde ten renklerini boğmayacak daha açık tonları tercih etmeliler. Esmerlere yakışan renkler arasında en başta beyaz, kırmızı, mavi, turuncu gibi renkler gelmektedir. Ancak renklerin tonları da önemlidir. Koyu mavi değil de gök mavisi ya da türkuaz tercih edilmelidir.                                                                 

esmer kadın kombinleri 2017

Esmer bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Günlük kombinlerde esmerler açık mavi kot ve açık tonlarda bluzlar tercih edebilirler. Bu kombinleri farklı renklerde ceketlerle tamamlayabilirler. Siyah beyaz elbiseler de esmerlerin günlük kombinlerinde tercih edebilecekleri elbiselerdir. Esmer bayanlar nasıl giyinmeli sorusunu cevaplarken koyu tonlar yerine açık tonları tercih etmeleri gerektiğini söylemek lazım.  Canlı renkler de esmerlerde gayet hoş durmaktadır.

Özel gün ve gecelerde tercih edilecek elbiselerde açık mavi, kırmızı, beyaz renkleri çok hoş olacaktır. Uzun ve taşlı abiye modelleri de tercih edilebilir. Açık tonlarda ince işlemeli abiyeler esmerlere çok yakışacaktır. Mini gece elbiselerinde kırmızı ya gold tercih edilebilir. Günlük kombin ya da özel gün kombini olsun esmerler seçtikleri renklere dikkat ederek oldukça şık görünebilirler.

esmer bayan kombinleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git