1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Erkeklerin kadınlar hakkında merak ettikleri…

Erkeklerin kadınlar hakkında merak ettikleri…
16 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.467 kez okundu.

Başarılı iletişim yönetiminin hedefinde her daim karşıdaki kişi ya da kişilerle kontrolün ele alındığı bir ilişki kurma ve bunu başarılı bir şekilde yönetme amacı yatar. Söz ilişki, iletişim, kadın ve erkekten açılmışken, bu karşı iki cins arasındaki ilişkide, iletişim sanatını yönetmede kadınların uzak ara gerisinden gelen erkeklerin, kadınların hangi sırlarını merak ettiklerini biliyor musunuz?

O halde sözü fazla uzatmadan bu konuda yapılan bir araştırmadan elde edilen verileri sizinle paylaşmalıyım. İşte erkeklerin en çok merak ettiği kadınların 5 sırrı:

Erkekler öncelikle kadınların neden sinsi olduğunu ve karşılarında kendilerini saf ve tuzağa düşmemeye çalışan bir av olarak hissettiklerini merak ediyormuş. İlginç değil mi? İkinci olarak erkekler, bir kaç kadının bir araya geldiklerinde neden hep bir ağızdan konuştuğunu, bu sırada birbirlerini nasıl dinleyebildiklerini ve bulundukları mekana gelen yakışıklıyı da nasıl kesebildiklerini öğrenmeyi çok istiyormuş.

Ayrıca erkekler kadınların nasıl erkekleri seksi bulduğunu çok merak ediyor ve bu konuda verdikleri yanıtları da pek gerçekçi bulmuyormuş. Kızlar! Bu veriye göre; erkek arkadaşınız ya da eşiniz mevki sahibi veya varlıklı ise ona olan aşkınız sorgulanıyor ve onu gerçekte çekici bulmadığınız düşünülüyor olabilir haberiniz olsun…

Erkeklerin kadınlar hakkında en çok merak ettiği şeylerden biri de etkilemek için onlara nasıl yaklaşılması gerektiğiymiş. İlk intiba çok önemli tabi ve bu veriye göre; erkekler buna çok özen gösteriyor. Son olarak erkeklerin düşünüp, gözlemleyip, araştırıp ve bir türlü yanıtını bulamadığı kadınlara ait diğer bir sır ise kadınların neden serseri erkekleri daha çekici bulduğudur?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git