1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Erkek Saç Modelleri

Erkek Saç Modelleri
28 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 4.154 kez okundu.

Merhaba okurlarımız,

Eskiden çocukken bir gazete gördüğüm zaman resimler çok dikkatimi çekerdi. Bu resimlere bıyık yapmayı ve saç yapmaya bayılırdım. Karizmada kattığımı düşünürdüm resmini karaladığım kişiye. Bıyık eski Osmanlı bıyığı ve faul 70ler den kalma uzun. Göz simsiyah, kaş kalın, bazen şebek gibi olurlardı fakat en usta ressam gibi titiz çalışırdım. Mesela Rus lider Putin sarı saçlı bir hatun olsa nasıl olurdu veya Obama tarz yapsa gibi.

Bu işin şakası tabi, model değince 2 ana başlık mevcut. Bir, kişinin saçı var mı? Yok ise zaten kel olmak ayrı bir tarz, yakışana 10 numara. Bizim memlekette ise genel olarak vatani görevini tamamlayan erkekler geldiğinde bir süre kel olarak kalır. Nedeni basit, saç için zaman harcamadan yaşamayı öğrenmişlerdir. Bazıları at hırsızı gibi görünse de, denemeye değer. Bazılarının sürekli bere giymekten saçlarının çoğunluğu dökülmüştür. Mecburen kel modasına uymak zorunda:)

İkinci şık ise saçın var olması, şimdi işin zor kısmı, bilindiği gibi bir şey ile çok oynarsanız çabuk arızalanır. O şeylerden birisi de saçtır, naçizane fikrim. Kimyasallar ile fazla uğraşmadan ömrün sonuna kadar saçınızla yaşamak mümkün. Fakat kimyasal ürünlere bulaşıldığı vakit o devam eder gider. Ya bir süre sonra dökülür(bana göre nedeni fön veya saçı temiz tutamamak) yada mattır artık, sönmüştür havası. Sürekli o parlatıcı ürünler kullanılmalıdır. En iyi model kolay yapılabilecek ve göze hitap edilebilecek saçtır. Beckham saç modeli zaman harcamayı gerektirir, temiz, kalıcı ve uzun süreli olması açısından,

Ronaldo’nun saçı ise jöle deposu, söyledi dersiniz, biraz zaman geçsin saç kalmayacak arkadaşta:)

Her zaman sevdiğim model ve sevilen modeli ise yanlar kısa üst kısım şekil alacak kadar uzun, idealdir.

Umarım saçımız kalmasa dahi bruce willis kadar karizma kalır yanımızda.

Edıtor:Black Mountain

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git