1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

En Yeni Tesettür Gelinlik Modası

En Yeni Tesettür Gelinlik Modası
13 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.629 kez okundu.

Her yıl trendler arasına girmeyi başaran 2016 Tesettür Gelinlik Modelleri arasında favoriliğini koruyan yine prenses gelinlik modeli olarak karşımıza çıkıyor. Kabarık eteğin üzerine kolları tamamen saran dantel kumaşlar kombin edilmiş olan gelinlik modelinde gelin adayları kendilerini şık ve rahat hissedecekler. Tesettürlü gelin adayları gelinlik seçerken oldukça dikkatli davranıyorlar modern bir görünümü sağlamak ve sıradan bir gelin olmamak adına taşıdıkları gelinliğin şık ve tarz olmasını istiyorlar.

2016 Tesettür Gelinlik Modellerine baktığımızda en çok ilgi gören iki tasarımdan söz edelim. Taşlı kabarık gelinlik ve dantelli kabarık gelinlikler. Kabarık gelinlik modelleri tesettürlü hanımların ilgi gösterdikleri modeller arasında yerini alır iken rahat olması ve bedenlerini çok fazla sıkmadığı için tercih sebebi olarak görünüyor. Kısa ya da uzun boylu olmanız pek önemli değil bu model seçiminde her iki boya sahip olan bayanlar rahatlıkla kullanabileceklerdir. Tesettürlü gelin hanımlara özel olarak sunulan 2016 Tesettür Gelinlik Modellerinde parlak minik taşlar ile süslenerek gösterişli olması sağlanmış, modernlik ve zarafet kazanmış. Dantel işlemeleriyle detaylandırılmış bu modeller gözleri kamaştırmakta oldukça iddialı görünüyor.

kapalı nişan abiyeleri

Gelinlik modeli ile türban bağlantısının bir bütün olarak tasarımlandığı ve gelin adaylarının zorlanmadan bu modeller arasından seçim yapabileceğini görebiliyoruz. Aynı zamanda gelin çiçeğinizin, ayakkabı seçiminizin, makyajınızın özenle seçilmesine dikkat etmenizi öneriyoruz. Takı takmanızı gerektirmeyen taşlı gelinlik modellerinde abartıya kaçmanıza gerek kalmayacak. Yine gelinliği tamamlayan türban modellerinde işlenmiş taşlarda gelinliğin kombininde size yardımcı olacaktır.

kapalılar için gelinlik modelleri

kapalılar için gelinlik modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git