1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)

En Yeni Nikah Şekeri Modelleri

En Yeni Nikah Şekeri Modelleri
26 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 6.765 kez okundu.

Uzun yıllar boyunca nikah şekeri nikah törenlerinde ve davetlerinde misafirlere sunulmaktadır. En önemlisi ise bu özel günün paylaşılması karşılığında teşekkür anlamı taşıyan bir ikram yoludur. Bu ikram ve sunumlar çeşit ve farklılığı açısından damat ve gelinin zevklerini ve misafirlerine özen göstermesini simgelemesi nedeniyle nikah şekerleri oldukça ilgi görmektedir. Son zamanlarda badem şekerlemelerinin ya da lavanta keselerinin dışında farklı tasarımla 2016 nikah şekerleri modelleri değişik seçimler ile konukları şaşırtmaktadır.

farklı 2016 Nikâh Şekeri Modelleri

2016 nikah şekerleri modelleri içerisinde, çikolata, kahve, renkli şekerlemeler ve itina ile hazırlanmış kurabiyeler ile şık ve lezzetli sunumlar sunmak mümkün. Değişik boyutlarda ki cam kavanozlar ile süslendirilmiş rengarenk hediye paketlerinin de yer verildiği nikah şekerleri de yoğun olarak tercih ediliyor. Damat ve gelinin isimlerinin baş harflerinin bulunduğu teşekkürler yazısının da unutulmadığı, küçük keselerde hazırlanan konseptlerde farklı bir izlenim bırakmak kaçınılmaz görünüyor.

ilginç 2016 Nikâh Şekeri Modelleri

Çok şık ve modern görünümleri olan 2016 nikah şekerleri modelleri çok farklı objelerle süslenip kombin edilmiş. Düğünlerin dışında pek çok düğün konseptlerinde, , sözlerde, sünnet düğünlerde, nişanlarda buna benzer pek çok davette konuklara ikram olarak sunulmaktadır. Çeşitli obje ve simgeler ile birbirinden farklı olan şekerler üzerlerinde bulunan minik etiketlerle de çiftleri simgeleyen bir nikah şekerine dönüştürülmektedir. Unutmamak gerekir ki misafirlere ikram edilen nikah şekerleri konuklara verilen özeni ve teşekkürü simgelemesi nedeni ile dikkatli ve itinalı bir şekilde tercih edilmelidir.

camlı 2016 Nikâh Şekeri Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git