1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Edirne Gelinlik Firmaları 

Edirne Gelinlik Firmaları 
9 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.995 kez okundu.

Her genç kız doğru erkeği bulduğunda evleneceği zaman giyeceği gelinliğin hayalini yıllarca kurar ve kafasında yüzlerce gelinlik modeli belirler. Gelinlik firma isimleri arasında özenle seçimler yapan gelin adayları bu konuda çok titiz davranırlar. Edirne gelinlik firmaları arasında tercihlerde her zaman ilk sıralarda yer alan Rüyam Moda Evi Anabacı Caddesi Belediye İş Merkezi Uzunköprü Edirne adresinde 0 546 736 55 89 telefon numarasında hizmet vermektedir. Gelinlik firmaları arasında haklı bir gurura sahip olan firma dünya modasını yakından takip ederek tasarımlarına yansıtmaktadır.

edirne gelinlik firmaları

edirne gelinlik firmaları

Her türlü gelinlik modeli üzerinde çalışan moda evleri gelinliklerde kullandıkları kumaşların, tüylerin, tüllerin, dantellerin, taşların kalitesi ve dikişteki titizlikten asla ödün vermeden gelin adaylarına hizmet sunmaktadırlar. Dekolte giyimden hoşlanan gelin adayları, çılgın gelinlik modellerinden hoşlanan gelin adayları ve tesettür giyimden yana tercih kullanan gelin adaylarına kadar her kesime hizmet vermektedirler. Dantel ve tülün ipeksi dokunuşunun yanı sıra taşların ışıltısını da bir bütün halinde tasarlayarak gelin adaylarının beğenisine sunan gelinlik firmaları fiyatlar konusunda da her bütçeye hitap etmektedirler.

adres edirne gelinlik firmaları

adres edirne gelinlik firmaları

Düğünün yapılacağı mekan ve mevsimde gelinlik tercihinde ilk dikkat edilmesi gereken kurallardandır. Gelin adayları gelinlik ve duvak seçiminde bunları göz önünde bulundurmalıdırlar. Ayrıca seçilen gelinlikte kullanılacak olan aksesuarlar ve ayakkabıların gelinliği tamamlayıcı olması ve bütünlük sağlaması gerekmektedir. Renkler mevsim renklerine uygun olmalı, renkler arasındaki geçişler ve ton farklarına dikkat edilmelidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git