1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Günümüzde oldukça fazla tercih edilen dolgu topuk ayakkabılar hem kullanışlı ve rahat hemde şık gözükmektedir. Bayanlar çoğunlukla gündelik kullansa da özel yerlere de ahenk sağlayabilmektedir. Dolgu topuğun sevilen yanı yüksek olması ve aynı zamanda bu ayakkabı ile yürümenin kolay olmasıdır. Nedeni Ise bir takım bayanlar topuklu ayakkabılar ile yürümekte zorlanmaktadır. Ama dolgu topuk ile bayanlar kolaylıkla yürüyebilir.

ŞIK VE SPOR

Genelde gündelik seçim edilse de dolgu topuk ayakkabılar iyi bir elbisenin altında harika görünebilir. Elbisenin zarifliğine tamamıyla ayak uydurabilir. Dolgu topuk ayakkabı her bayanın seçebileceği bir ayakkabı modeli olmaktadır. Yüksek olmasının yanında farklı renk çeşitleri ve farklı hasır topuk yeni sezon modelleri ile her an trend olmayı başarmaktadır.

dolgu-topuk-ayakkabi-modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dolgu Topuk Ayakkabı Kombinleri

Dolgu topuk ayakkabı kombin anlamında size bir çok konuda yardımcı olacaktır. Esasında kombini kolay olmayan ayakkabı olduğu düşünülmektedir. Mesela çiçekli  tek elbisenin altına ya da bol paça tek pantolonun altına çok yakışacaktır.. Kombin ile ilgili çok kapsamlı yelpazeye sahip tek ayakkabıdır. Ayakkabının modeline göre de kombininiz değişiklik gösterebilir. Burnu açık ayakkabı ya da tamamıyla sandalet tarzı açık ayakkabı ile elbise hoş görünecektir. Mini tek etek ile de kombin yapılabilir.

pembe-dolgu-topuk-ayakkabi-modelleri

 

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Dolgu topuk bu yil da epeyce tecih edilmektedir. Modellerine bakacak olursak sandalet tarzı tamamıyla açık, burnu açık ve babet tarzı olarak karşımıza çıkmaktadır. Şık ve rahat modellerinin olması her guruba hitap etmesi en fazla aranılan ayakkabı modeli olmasını sağlamıştır. Hasır tutkusu olanların esasen en dayanılmaz ayakkabısı olmaktadır. Yazın fazladan seçim edilse de kış mevsiminde güneş biraz açsa herkesin ayağında rastlamak mümkündür.

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git