1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Diyarbakır Gelinlik Firmaları

Diyarbakır Gelinlik Firmaları
18 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 3.674 kez okundu.

Gelin olmak, gelinlik giymek, beyazlar içinde bir prensese dönüşmek bayanların masum arzularındandır. Küçük bir kızken kurduğu hayallerin evlilik zamanına hepsinin gerçekleşmesini diler. O, özel günde taşıyacağı gelinliğin kuşkusuz mükemmel olmasını ister. Hayallerinizdeki gelinliği yüzlerce gelinlik modellerinden oluşan seçeneklerimizde bulmanız mümkündür.

en güzel 2016 Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Gelinlik alırken dikkat etmemiz gereken hususlardan en önemlisi vücut yapımızdır. Bizim beğendiğimiz model belki vücut yapımıza uygun değildir ve çok şık bir gelinlik hoş durmayabilir. Burada gelinlik modellerimizi takdim edip sizlere daha faydalı bir sunum hazırlamış bulunmaktayız. Diyarbakır gelinlik firmaları kapsamında birçok çeşit bulunmaktadır. Tesettürlü gelinlik modellerimiz, askılı, straplez, kraliyet, prenses ve kabarık gelinlik modellerimiz mevcuttur.

diyarbakır gelinlik

Tesettürlü gelinlik modellerimiz, tesettürlü bayanlar için hazırlanmış olup ince işçilikle zarafete ulaşmıştır. Askılı, straplez gelinlik modellerimiz en ince ayrıntılarla, taşlarla, incilerle süslenmiştir. Bunlarla beraber tamamlayıcı olarak duvaklarımızda dantel işlemeli gelinlik, küpürlü olarak mevcuttur. Kraliyet gelinlik modellerimiz göğüs çevresinden belirgin bel çizgisine iner ve dar etek modeli ile biter. Prenses gelinlik modelimiz omuzlardan dikey olarak inen ve geniş eteği mevcuttur.

Çeşitliliğin bol olduğu gelin buketi, aksesuar abiye, nişanlık ve duvak çeşitleriyle de en hesaplı alışverişlerin yapıldığı Diyarbakır gelinlik firmaları   tam size göre.  Diyarbakır’ın en çok tercih gören Güler gelinlik, Diva gelinlik, Simge gelinlik ve moda evi  sizleri beklemektedir. Simge gelinlik ve moda evi İletişim bilgilerimiz: Ekinciler Caddesi Nurlan apt.Kat:1 no:4 İş Bankası karşısı Yenişehir/ Diyarbakır Diva gelinlik İletişim bilgileri: Emek cad. Megacenter yanı  Gazi sitesi A/Blok altı no:1 Bağlar/Diyarbakır

işlemeli 2016 Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git