1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Çorap Çizme Modelleri

Kış ve sonbahar aylarının vazgeçilmezi olan çorap çizmeler bu sezon da bütün hızıyla kullanılmaya devam ediyor. Birbirinden uygun kombin fırsatı veren çorap çizmeler epeyce kolay ve konforlu. Hem sizi soğuk kış aylarında havadan savunuyor hem tek de bunu şık ve güzel bir biçimde gerçekleştiriyor. Hatta bu çizmeler dar kotlarla ve taytlarla, eteklerle de en son derece şık kombin oluşturma fırsatı sunuyor.

Diz Altında Biten Çorap Çizme Modelleri

En çok tercih edilen çorap çizme modellerinden biri diz altında biten çorap çizmeler. Bilhassa kısa eteklerle ya da kalem eteklerle hoş görünüm sağlıyor. Bu sezon çorap çizme yeni sezon modelleri birbirinden çeşitli nitelik ve modellerle vitrinlerde yerini ediniyor.

spor-ayakkabi-etek-kombinleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yün Çoraplarla Birlikte Kullanım 

Bu sezon dada geçen yil olduğu gibi benzeri çorap çizmeler kalın ve uzunca yün çoraplarla kullanılmaya devam etmektedir. Çizme rengi ile beraber ahenk imkanı sunan çeşitli tonlar kullanılabilir.

Topuklu Çorap Çizmeler

Her zaman topuklu ayakkabılardan vazgeçemeyenlerdenseniz, bu sezon da birbirinden çeşitli topuklu çorap çizmeleri yeni sezon modelleri mağazaların vitrinlerinde yerini almış vaziyette. Çeşitli renklerde ince topuk ya da dolgu topuk çorap çizmeler epeyce şık kombinlerin altında muhteşem ahenk sağlıyor.

corap-cizme-kombin-onerileri1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diz Üstünde Topuklu Ve Topuksuz Çorap Çizme Modelleri

İster gündelik kullanımlarda, isterseniz de sevgili yada özel bir dost buluşmasında kullanabileceğiniz diz üstü çorap çizme modelleri birçok çeşite sahip. Bu sezon yaygın kullanılan kombinlerden birisi salaş kıyafetlerle kullanılan dizüstünde çorap çizmeler. Tayt ve salaş uzunca bir bluz altına uzunca çizmelerinizi giyerek rahatlık ve şıklığı birlikte yaşayabilirsiniz.

Elbise Ve Çorap Çizme Kombini

Renkli çorap çizme yeni sezon modelleri ile beraber giysilerin kombini çok şık biçimde ahenk sağlıyor. İster topuklu ister topuksuz çeşitli modellerde çorap çizmeleri denemenizde fayda var.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git