1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Ceket Modellerinde Moda Ne?

Ceket Modellerinde Moda Ne?
11 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.298 kez okundu.

Geçtiğimiz yıllarda da çok sık görmeye alıştığımız en güzel parçalardan biri olan ceketler, 2016 yılının trendleri arasına girmiş bulunuyor. 2016 ceket modelleri özellikle de havaların ısınması ve kış mevsiminin sonlarına yaklaştığımızdan dolayı sokak modasında en çok tercih edilecek parçalardan biri olan ceketler, bundan sonraki zaman içinde de oldukça fazla kullanılabilecek nadir parçalardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

moda ceket modelleri

moda ceket modelleri

Bunun yanı sıra, ceketlerden oluşan ve birbiri ardına düzenlenen moda defilelerinde de oldukça sık bir şekilde rastladığımızı söylemek gerek. Kısa ceketlerin tasarımları arasında ise, deri detaylı, fermuarlı ve metal aksesuarlı kısa ceketlerin şıklığıyla öne çıktığını da özellikle söyleyelim. Bunun yanında, kısa siyah deri ceketlerin ardından kısa Jean ceketlerin moda olacağını ve kadınların en çok tercih edeceği parçalardan biri haline geleceğini eklemekte yarar var. Pratik kullanım ve sadeliğin de ön planda tutulduğu 2016 ceket modelleri trendler arasında yerini buluyor.

uzun bayan ceket modeli

uzun bayan ceket modeli

Kısa Ceketlerle yapılabilen kombin önerileri kısa ceketleri nasıl kullanacağını düşünenler içinse, özellikle de sokak modasında yer alan birkaç öneride bulunmak mümkün: Uzun elbiseler ve askılı çantalarla birlikte kombinlenebilen kısa ceketlerin görünümü oldukça hoş.

Ya da uzun salaş bir gömlek ve Jean pantolonlarla birlikte kısa ceketler kombinlenebilir. Buna ek olarak 2016 ceket modelleri kısa ceketlerle uzun geniş pantolonlarla, kumaş pantolonlar veya uzun dar eteklerle birlikte de oldukça hoş bir görünüme sahip olduğunu eklemek gerek. Havaların yavaş yavaş ısınmaya başladığı şu günlerde en önemli kurtarıcılarımızdan biri olan ceketleri severek kullanacağımızı söyleyebiliriz.

siyah kısa ceket

siyah kısa ceket

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git