1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Bolu Gelinlik Modelleri

Bolu Gelinlik Modelleri
11 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.395 kez okundu.

Evlilik hazırlığında olan gelin adayları şık, göze çarpan ve zarif model de gelinlik giymek isterler. Gelinlik giymeye aday gelin adayları fiziki özelliklerini dikkate alarak gelinlik tercih etmelidir.

2016 Bolu Gelinlik Modelleri

Bolu gelinlik firmaları çeşitli modelleriyle sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Her gün değişen modaya uygun farklı tasarımları sizlere sunmaktadır. Kayık yaka gelinlik modeli, zarif ve şık tasarımıyla bel bölgesini daha zayıf göstermek isteyen elma vücut tipindeki gelin adaylarının giyebileceği bir modeldir. Yırtmaçlı gelinlik modeli, işlemeli kumaşlardan tasarlanmış bir gelinlik modelidir. Kum saati vücut tipine sahip gelin adayları en kusursuz biçimde taşıyacaktır. Dantel gelinlik modeli, boy kısalığından şikayet eden atletik vücuda sahip gelin adayları rahatlıkla tercih edebilir. Kabarık gelinlik modeli, armut tipindeki gelinlerin tercih edebileceği bir modeldir. Tül gelinlik modeli, atletik vücut tipindeki gelinlerin ilk tercih edebileceği model olmalıdır.

Bolu Gelinlik Modelleri

Bolu gelinlik firmaları, butik, moda evi ve mağaza olarak çeşitli tasarımlarıyla gelin adaylarının seçimini kolaylaştırıyor. Ulaşabileceğiniz bazı firmalar şu şekilde; “tel: (0374) 311 34 54 Adres: Seviller Mh. Atatürk Bulvarı Caddesi.No: 15 Merkez Gerede / Bolu, Güven gelinlik” , “tel: (0374) 217 93 20 Adres: İhsaniye Mah. İsmet paşa Caddesi No: 36/11 Bolu/ Merkez, Elit moda gelinlik” sizlere kaliteli ve farklı model seçenekleriyle daima yardımcı olacaktır. Farkı ve kaliteyi sizlere sunmaktadır.

En İyi Bolu Gelinlik Firmaları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git