1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Bitki Çayları Zayıflatır Mı?

Bitki Çayları Zayıflatır Mı?
31 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.412 kez okundu.

Zayıflamak istiyorsunuz ve spor yapmaya zamanınız yoksa bitki çayları tam size göre!

Yaz ayları gelmeye başladı. Bahar güzel yüzünü bizlere gösterdi. Hepimizin en korkulu rüyası ise geçen sene içine girdiğimiz bikiniye bu sene sığabilecek miyiz sorusu. Kızlar telaş etmenize gerek yok. Vereceğimiz bitki çayı formülü ile zayıflamak oldukça kolay olacak. Sadece sizden şunu istiyoruz: Eğer imkanınız var ise yaptığınız diyeti spor ile taçlandırın. Çünkü spor yapmadan verilen kilolar elbet geri alınır. Bizden uyarması. 🙂

Zayıflatan Bitki Çayı

Malzemeler:

1 tatlı kaşığı biberiye
1 tatlı kaşığı kekik
1 tutam yeşilçay
2 tatlı kaşığı mate
2 tatlı kaşığı funda yaprağı
1 litre su

Yapılışı:

Tüm malzemeleri, kaynattığınız suya atarak, yaklaşık 10 dakika demlenmeye bırakın. Yemeklerden önce 1 dilim limon ekleyerek çayınızı için. Bir hafta içerisinde değişimi fark edeceksiniz. Ve lütfen sonuçları yorum atarak bize bildirin. Zayıflamak isteyen hanımlara yardımcı olmak kadar güzel bir duygu yoktur. 🙂

Etiketler:

Bitki Çayları Zayıflatır Mı? Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Django Dersleri dedi ki:

    Galiba zayıflatmasından çok vücudun metabolizmasını hızlandırıyor ve bu sayede vücut içerisinde daha hızlı bir şekilde yıkım gerçekleşiyor. Buda kilo vermeyle sonuçlanıyor.

  2. ankara boyacı dedi ki:

    Bitki çayları zayıflama konusunda gerçekten organik olarak çok yararlıdır.Gereksiz diyet programları yerine düzenli olarak bitki çayları daha faydalıdır diye tahmin ediyorum.

  3. Ben özel bir karışım kullanıyorum sarımsak ve limon bu ikisini suda haşlayıp içiyorum gayet sağlıklı ve yağları yakma konusunda uzman bir karışım.

Sayfa başına git