1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

En Şık Bayan Spor Ayakkabı Kombinleri

Spor ayakkabı sevenler için her sezon olduğu gibi 2016 senesinde de birbirinden güzel kombinler yer alıyor. En dekoratif spor ayakkabı kombinleri gündelik kullanımda yaygın olarak seçiliyor. Her sezon olduğu gibi yaz ve bahar mevsimi içinde birbirinden çeşitli marka ve tasarımlarla beraber farklı kombinasyonlarla kullanıcılarını bekliyor.

Koşturmayı Sevenlerin İlk Tercihi

Spor ayakkabıların kullanımı en çok yoğun durumda olan ve uzunca saatler huzurlu olmak isteyenlerin tercihi. Hem Bir spor hem bir de dekoratif tasarımlar bu noktada devreye giriyor. Bütün gün süresince aktif hareket eden yaşayanların en çok seçim ettiği modeller çoğunlukla rengarenk ve öbür kıyafetlerle ahenk imkanı sunan cinsten.

Uzun Paltolar Ve Spor Kombin

En sevilen kombinlerden birisi ise uzunca pantlonlu ve spor kullanım.

spor-ayakkabi-kombini-onerileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mini Etek ile Spor Ayakkabı Kombini

Bahar ve yaz aylarında en uygun spor ayakkabı kombinleri arasında mini etek ve ayakkabı kombini ilk sıralarda yer ediniyor. Spor ayakkabı ve mini etekle yapılmış olan kombinlerde isteğe yönelik krem rengi ceketlerle şıklık tamamlanabiliyor.

Payetli Eteklerle Kombin

Alternatif bir kombin seçeneği ise spor ayakkabı ve payetli etekler ile yapılan kombindir. Kot pantolon ve eşofmanla spor ayakkabı kombininden sıkılanlar için bu epeyce uygun tek giyim şekli.

Kalem Etekle Şık ve Rahat Görünüm

Şık spor ayakkabı kombinleri içerisinde en huzurlu olanlardan biri kalem etek ve spor ayakkabı kombini. Rahatlık ve şıklık tek arada olmalı diyenlerdenseniz kesinlikle bu kombini deneyin.Sonbahar, ilkbahar aylarında kolay bir şekilde kullanılabilecek tek kombindir. Dekoratif tek bluz ve ceketle tamamlayabilirsiniz.

spor-ayakkabi-etek-kombini

 

Hırka ya da Blazer Ceket ve Kot Pantolon Kombini

En yaygın görülen kombin çeşitlerindendir. Kot seviyorsanız ve spor ayakkabılarınızdan vazgeçemiyorsanız blazer ceket ekleyerek şık bir kombin yapmalısınız.

Şort Ve Spor Ayakkabı Kombini

Mini şort, çorap, fötr şapka, spor ayakkabı kombini oluşturarak klasik Jean kombinine veda edebilirsiniz. Mini şortla spor ayakkabı kombini yaparak çanta ve şapka ayrıntılarını unutmayın.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git