1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Balıkesir Gelinlik

Balıkesir Gelinlik
10 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.957 kez okundu.

Beyaz gelinlik her daim bir bayana yakışacak en güzel kostümdür. Mutluluğun ve birlikteliğin ilk adımıdır. Her gün değişen modaya ayak uydurmak kimi zaman gelin adaylarının tercihini zorlaştırmaktadır.

adres Balıkesir Gelinlik Modelleri

Balıkesir gelinlik firmaları, kendini muhteşem bir gelinlik ile hayal eden gelin adaylarının hayalini gerçekleştirmede yardımcı olacaktır. Farklı çizgileri ve modern tasarımları ile gelin adaylarının seçimini kolaylaştıracak modeller sunmaktadır. Vintage gelinlik modelleri, tarlatan giyilmeyen, düz ve sade bir gelinlik modelidir. Prenses gelinlik modelleri, kabarık gelinlik modelleri ile modası geçmeyen ve en fazla ilgi gören gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Balık gelinlik modelleri, vücuduna güvenen gelin adayları için tasarlanmış farklı bir tasarımdır. A kesim gelinlik modelleri, kabarık ama çok abartılı olmayan gelinlik giymek isteyen, gelin adaylarının tercih edebileceği bir gelinlik modelidir. Bohem gelinlik modeli, çok kabarık almayan, abartıyı sevmeyen, rahat hareket etmek isteyen gelin adayları için tasarlanmış, sade ve şık bir gelinlik modelidir.

ilçe Balıkesir Gelinlik Modelleri

Zarafetiniz ile mutluluğunuza mutluluk katmak isterseniz Balıkesir gelinlik firmaları, farklı tarz da gelinlik modelleri ile sizlere hizmet vermektedir. Hizmet alabileceğiniz bazı firmalar şu şekilde; “ tel: 0266 243 75 00 Adres: Milli Kuvvetler Cad. İçel Apt. Tahtaavdan Sk. NO: 14 Kat: 1- 2/ BALIKESİR, 1001 Gecce moda evi” , “tel: 0266 249 76 73 – 0266 244 44 26 Adres: Hasan Baba Çarşısı Kat : 1 No : 135 Balıkesir, Baycan giyim” , “tel: 0850 260 11 29 Adres: Hisariçi Mah. Örücüler Cad. No: 15 Kat: 2 Balıkesir, İstanbul gelinlik ve moda evi” hayallerinizin ötesinde değerli gelin adaylarına kaliteli tasarımlar sunmaktadır.

uygun Balıkesir Gelinlik Modelleri

Balıkesir Gelinlik Firmaları Telefon

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git