1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Bahar İçin Trençkot Modelleri

Bahar İçin Trençkot Modelleri
23 Mart 2016 tarihinde eklendi, 2.148 kez okundu.

Baharlık trençkot modelleri

Senelerdir popülerliğini sürdüren trençkotlar, 2016 senesinin de stil ve trend ürünleri arasındaki yerini almayı başardı. Bahar yaklaşırken trençkot modelleri tekrar kendini göstermeye başladı. Şık, zarif ve estetik çizgiler ile şıklığın sağlandığı ürünler, sadeliği ile asillik veren ve bir çok çeşitli model alternatifleri ile bayanların popüler tercihleri arasında.

Açık rengarenk modeller

İlkbaharın 2016 trençkot yeni sezon modelleri ağır ağır reyonlarda yerini almaya başladı. Açık rengarenk modeller çok rövanşta olacak.

Günlük kullanım

Sokak modasına uygum imkanı sunan modellerin sayısı az değildir. Hafif esintili bahar günlerinde seçim edebileceğiniz ideal ürünlerdendir.

Ofis kombinlerinin tamamlayıcısı trençkotlar

Şık ve stil büro kombinlerinde kullanılan trençkyayılır, bayana albeni kazandırır. Estetik görünümü artıracak durumda olan bu nadide ürünler, ilkbahar sezonunun vazgeçilmezleri aralarında olacaktır. Stilinizi bitirmek amaçlı birebir nitelikte durumda olan bu mahsulleri gerçek kombin yapmanız, sizlere kocaman artı ölçüt kazandırır.

Tesettür giyim trençkot modelleri

Kaliteli ve stil aksesuarlar ile tek araya gelerek tek sürü güzel görünüm veren ürünlerdir. Yapıları ve hoşluğu nedeni ile tesettürlü kadınların da popüler bahar mahsulleri aralarında koltuk alır. Kombin inşa edilmesi hem tek bir sürü pratik he de tek sürü huzur veren parçalardır.

Siyahın getirdiği tarz

İlkbahar renkleri aralarında olmasa da kara renk, trençkotların popüler renkleri içerisindedir. Bilhassa kara renk aşıkları, mevsim fark etmeksizin bu mahsulleri her daim kullanır.

Sezonun stil renklerinin kullanıldığı modeller

2016 renkleri ile çekiciliği artırılan modeller, çok rövanşta olacak. Marsala, rose quartz ve mavinin an nadide tonlarının kullanıldığı ürünlerin sayısı tek hayli pek olacak. İlkbahar trençkot modasında bu renkler, tek sürü rövanşta olarak karşınıza çıkacaktır.

Modanın eskimeyen figürü

Trençkot modası, her sene yenilenerek ilerler. Evrensel şerit değişmeden, minik eklemeler ile her daim popüler olmayı başarmış tek üründür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git