1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Asla modası geçmeyen beş erkek stili

Asla modası geçmeyen beş erkek stili
4 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 3.199 kez okundu.

Merhabalar! Bu yazımızda erkek okurlarımız için hiçbir koşulda moda dışında kalmayan her moda akımında yerini bulmuş ve hiçbir moda kuşağında kaybetmemiş, her giyinmeyi bilen erkeğin dolabında bulunan altı erkek eşyasını paylaşacağım.

İlk eşyamız beyaz tshirt!

erkeklerin modası geçmeyen eşyaları

Beyaz tshirt her moda akımında erkeklerin kullanabildiği en şık ve en uygun fiyatlı ürün olması gibi özellikleri ile listenin açık ara başını çeker. Beyaz tshirt basit ve kusursuzdur. Her şekilde kullanıma açıktır. İstersen kot pantolon ile kombinleyebilirsin, istersen chino pantolonlarla giyebilirsin veyahut şort ile her türlü kullanıma açıktır ve hiçbir koşulda sırıtmaz.

İkinci sırada ise kot pantolon yer alıyor

İkinci sırada daha mükemmel olması mümkün olmayan koyu renkli kot pantolonlar yer alıyor. Şaka yapmıyorum kot pantolonlar şu anda çok popüler yedi sene sonra da popüler olacak . Şu anda belki biraz yırtık olanları , ekstra yamalı fermuarlı çeşitleri ya da motorcu kesimine sahip olanlar daha popüler ama klasik olanları her zaman modaya uygun olacak ve günü kurtaracak.

Üçüncü sıradaki eşyamız siyah deri ceket

Olağanüstü güzelliği ile siyah deri cekette bahsettiğim diğer eşyalar gibi her moda kuşağının vazgeçilmezlerinden. Hatta şu ana kadar bahsettiğim üç eşya ile aşırı güzel bir kombini oluşturdunuz bile bu kombin günümüzde aşırı şık olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama şüphem yok ki yirmi yıl sonra da aynı kombin ile aşırı şık bir görünüşe sahip olacaksınız.

Dört numarada Chuck Taylor geliyor.

Şu sıralar ayakkabılarda aşırı pahalı olmasına rağmen Yeezy, Jordan gibi ün salmış aşırı popüler olsa da listemizin dördüncü numarasında Chuck Taylor ayakkabılar yer alıyor. Sebebiyse uzun süredir şık ve popüler olması nerdeyse asırlar öncesinden beri modanın bir parçası olan bu ayakkabılarla zamanında basketbol bile oynanıyordu. Uzun süredir popülerler ve popüler olmaya devam edecekler. Chino pantolon ile kot pantolon ile ya da şort ile giyebilirsin her koşulda şık ve muhteşem bir seçim.

Beşinci sırada ise Wayfarer gözlükler geliyor

Gözlük modası aşırı kuşaktan kuşağa sürekli değişkenlik gösteren bir moda ufak değişiklikler olsa bile her sezon modeller bir şekilde değişiyor. Ama geçmişten günümüze uzun süredir vitrinlerden inmeyen ve yerini koruyacağına inandığım en şık gözlük modeli Rayban Wayfarer.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git