1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Arçelik Servisleri Ataşehir Merkez Şubesi

Arçelik Servisleri Ataşehir Merkez Şubesi
14 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.271 kez okundu.

Yerli üretim olan Arçelik, birçok alanda faaliyet göstermektedir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, kombi, klima gibi cihazları üreten Arçelik’in tüm modelleri için yerinde servis hizmeti veriyoruz. Ataşehir’de ikamet eden Arçelik kullanıcılarına özel olarak servis hizmeti veren firmamız sorunlara yerinde ve pratik çözümler üretiyor. Bizi yaşadığınız tüm sorunlar için arayarak özel Arçelik servis talebinde bulunabilirsiniz. Sektörün en modern ve gelişmiş firmalarından biri olan Ataşehir Arçelik Servisi son derece modern bir atölyeye sahiptir. Arçelik servis firmamız tarafından atölyeye alınan cihazların tüm bakımları yapılır. Kaliteli bir Arçelik servis hizmeti için bizi şimdi arayın. Telefon numaralarımızdan, mail adresimizden veya whatsapp hesabımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
Ataşehir’in geneline hizmet veren Kayışdağı Arçelik Servisi bölgesel servisimiz onarımlara ve orijinal parçaların değişimlerine 1 sene garanti veriyor. Garantili bir Arçelik onarım hizmeti için bizi şimdi arayın. Sorunlara pratik ve yerinde çözüm üreten Kayışdağı servisi kendine ait bir çağrı merkezine sahiptir. Arçelik cihazlarınızla ilgili servis talepleri ve bilgi almak için dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız son derece deneyimli kişilerdir. Eski yeni tüm modellerin onarımını yapan firmamız sorunlara yerinde ve kalıcı çözümler üretiyor. Kayışdağı mahallesinde ki merkez servis tüm arızalara yerinde çözüm üretiyor. Bölgenin en eski firmalarından biri olan şubemiz tüm arızaları kesin çözüme kavuşturuyor.
Kayışdağı mahallesi merkezli şubemiz Ataşehir ilçe geneline hizmet verdiği gibi İçerenköy Arçelik Servisi şubemizde Kadıköy’e sınır olan bölgelere Arçelik servis hizmeti sunuyor. Bir çok cihazı tamir ettiğimiz için iki ilçede hizmet verebiliyoruz. Kadıköy ve Ataşehir ilçeleri sınırında hizmet veren şubelerimiz bölgenin en köklü firmalarından biridir. Arçelik cihazlarınızla yaşadığınız sorunları bizimle dilediğiniz zaman paylaşabilirsiniz. Ses yapan, su akıtan, iyi yıkamayan tüm Arçelik çamaşır makinesi, bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Yaşadığınız sorunlara pratik ve kalıcı çözümler istiyorsanız bizi hemen arayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git