1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Aksaray Gelinlik Firmaları

Aksaray Gelinlik Firmaları
30 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.751 kez okundu.

Gelinlik modelleri sayılamayacak derecede çok olup her sene değişmektedir. Ama yine de model olarak birbirlerine benzer tarzda tasarlanıyor. Günümüz koşullarında artık her şeyi istediğimiz şekilde buluyoruz ya da tasarlattırılıyor. Daha çok gelinlik modelleri olarak sade ve fazla kabarık olmayan modeller kullanılmaktadır.

Gelinlik modelleri seçmek kafa karıştırıcı bir iştir. Düğün zamanı gelmeden insanın kafasında kendince bir tasarımlar başlar. Model seçimi yapmak için gidilen mağazalar da insanların kafaları daha da karışık şekildedir. Özel dikim yaptıracak insanlar bir model üzerinde değişiklik istemektedir. Aynısı olsun istemez. En azından gelinliğin ufacık yerinde değişiklik tasarlanması isterler.

el yapımı aksaray gelinlik firmaları

Model değişikliği her gelinlik kumaşında da olmayabilir. Tül veya dantelli işlemeli bir gelinlikte tasarım değişikliği sıkıntılı olabilir. Çünkü kumaşlar çok ince olacağı için şekillendirilmesi zor olabilir. Daha çok saten, ipek, şifon vb. kumaşlar daha güzel şekilde tasarlanmaktadır.

Birde gelinlik modellerinin istenilen şekli de önemlidir. Sade, düz, az kabarık ve işlemesi az olacak bir gelinliğin tasarımı daha kolaydır. Bu ince ayrıntılar göz önüne alınırsa özel tasarlanan gelinlikler daha hoş ve güzel olacaktır. Gelinlik modelleri olarak aşırı süslemeler ile işlemesi zor iştir. Kullanacak insanlara da zorluk yaratır.
Model olarak kabarık gelinlik, hafif kabarık gelinlik, elbise modeli gelinlik herkes için uygundur. Ama A şekli gelinlik, balık modeli gelinlik, dar kesimli gelinlik modelleri insan vücudunun şekline göre olması önemlidir. Balık etli bir insan bu modellerden birisini isterse bir kere daha düşünmelidir. Bunu o özel gününde rahat kullanabilecek midir? Bunun için herkes gelinlik seçimi yapar iken vücut yapısını öne almalıdır.
Aksaray gelinlik modelleri bin bir çeşitleriyle Aksaray firmalarında bulunmaktadır.  
Rüya Gelinlik
TEL:0382 212 03 22
ADRES: Tedaş Karşısı No:21 Aksaray

modern aksaray gelinlik firmaları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git