1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Afyon Gelinlik Firmaları

Afyon Gelinlik Firmaları
30 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.094 kez okundu.

Düğün tarihi alan gelin adaylarının Afyon gelinlik firmaları arasında ilk tercihi olan İbrahim Mağazaları Belediye Çarşısı Girişi No : 2/ C Afyon adresinde 0 272 214 10 05 telefon numarası ile hizmet vermektedir. Gelinlik firma isimleri sorulduğunda ilk akla gelen isim olan firma birbirinden şık tasarım ve modelleri göz doldurmaktadır. Gelinlik firmaları artık dünya modasını yakından takip ederek gelin adaylarının isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeye başlamışlardır. Kullandıkları kumaşlar, tüller, tüyler, danteller ve taşlar konusunda çok titiz olan Afyon gelinlik firmaları dikişte de asla taviz vermemektedirler. Özel tasarım gelinlikler yanı sıra kiralamak isteyen gelin adayları içinde hizmet vermektedirler.

merkez Afyon gelinlik firmaları

Gelinlik modelleri arasında prenses gelinlik, A kesim gelinlik, balık etek kesim gelinlik gibi birçok modele yer veren gelinlik firmaları modellerde kullandıkları dantel ve tül uyumu ile taşların insanı cezbeden pırıltısını birbirine bütünlemek konusunda muhteşem işlere imza atmaktadırlar. Gelinlik modelleri yanı sıra duvak ve aksesuarlar üzerinde de aynı titizlikle çalışan gelinlik firmaları gelin adaylarının istek ve tarzlarını da göz önünde bulundurarak istenilen uzunluk ve çeşitlilikte duvaklar hazırlamaktadırlar.

kiralık Afyon gelinlik firmaları

Gelin adayları gelinlik ve duvak seçimlerini yaparlarken düğünün yapılacağı mekan ve mevsim konularını, vücut yapılarını, boy kilo oranlarını göz önünde bulundurmalıdırlar. Gelinliğin ve aksesuarların rengini tercih ederken mevsim renklerini tercih etmeliler ve renk geçişlerine dikkat etmelilerdir. Seçilecek aksesuarlar ve ayakkabıda aynı şekilde gelinlik ve duvak ile uyum içerisinde olmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git