1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

2017 Yılbaşında Ne Giymeliyim?

2017 Yılbaşında Ne Giymeliyim?
11 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 2.730 kez okundu.

Yeni yıl yeni umutlar anlamına geliyor bu nedenle de yeni yıla girerken nasıl göründüğümüz önem kazanıyor. Yılbaşında farklı ve iddialı görünmek herkesin istediği bir şeydir. Peki, 2017 yılına girerken modern, iddialı, doğal ve şık görünmeyi nasıl sağlayabiliriz? Moda dünyası 2017 yılında geleceğe göz kırpan tasarımlar sunuyor. Modern ve farklı çizgiler yeni yılda öne çıkacak. Bu çizgiyi yakalamanın ilk adımı da yılbaşında ne giymeliyim sorusu ile atılacaktır.

2017 yılına girerken özellikle hem doğal hem de tarz görünebileceğiniz bir kombin seçmelisiniz. Aşırı frapan, aşırı süslü, aşırı dekolteli kıyafetler geçmişte kalıyor. Daha doğal, gizemli ve dekolte detayı incelikli kıyafetler sizi yeni yılda öne çıkaracaktır.

yılbaşı kombinleri 2017

2017 Yılbaşı Kombin Önerileri

Yılbaşında gidilecek mekan giyeceğiniz kıyafetleri belirlemede önemlidir. Bir ev partisine gidiyorsanız dar pantolon, şık bir büstiyer tercih edebilirsiniz. Otel gibi büyük yerlerde bir davete katılacaksanız uzun şık bir gece elbisesi seçebilirsiniz. Bar tarzı bir mekana gideceksiniz mini etek ve şık bir bluz tercih edebilirsiniz.

Gideceğiniz mekanın yanında vücut yapınıza göre seçim yapmanız da önemlidir. Yılbaşında siyah ve kırmızı vazgeçilmez renklerdir. Son yıllarda fazla abartılı elbiselerin tercih edilmediğini söyleyebiliriz. Bu neden 2017 yılbaşı kıyafeti seçiminizde doğallık ön planda olmalı. Dekolte seçiminizi sırt dekoltesi olarak tercih edebilirsiniz. Küçük detaylarla gizemli bir şıklık yaratmanız modaya uygun olacaktır.

                   Yılbaşında Kıyafet Seçimi

Yılbaşı için kıyafet seçerken rahatlığınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Eğer bir sokak partisine katılacaksınız daha rahat kıyafetler seçmelisiniz. Bu yıl sade ve tarz, cesur tasarımların yılı olacak, yılbaşında giyeceğiniz kıyafeti buna göre seçmelisiniz. Fazla taşlı, pullu, süslemeli kıyafetler yerine kesim detaylarında modern olan kıyafetler seçmelisiniz.

seksi yılbaşı kombinleri

Yılbaşı kıyafet seçimi modaya uygun olmalı ve yeni yılın modasını yansıtmalıdır. Bu nedenle yılbaşı kıyafet seçimi yaparken modern tasarımlara göz atmalısınız. Gideceğiniz mekana göre seçim yapmanız önemli olacaktır. Frapan bir görüntü modaya uygun olmayacaktır, daha tarz ve duruşu olan kıyafetler seçmelisiniz. Yeni yıla gizemli bir şıklıkla girmeniz modaya uygun olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git