1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

2017 Rahat Ve Şık Günlük Kombin Önerisi

2017 Rahat Ve Şık Günlük Kombin Önerisi
2 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 2.557 kez okundu.

Günlük kombin seçiminde kullandığınız parçalar ile hem şık hem de rahat olabilirsiniz. 2017 rahat ve şık kombin seçenekleriniz arasında farklı parçaları bir araya getireceğiniz rahat kombinler yer alıyor. 2017 modası sade şıklık ve doğallığın ön plana çıktığı tasarımlar sunuyor. Modern ve şık günlük kombinler ile sokakta, iş yerinde, okulda hem rahat hem de tarz görünebilirsiniz.

Günlük kombinlerde kot pantolon ve farklı kesimlerde bluzlar ile şıklığı ve rahatlığı yakalayabilirsiniz. Pantolon altına uygun topuklu ayakkabı ve renk uyumu ile sade bir şıklık yaratabilirsiniz. Günlük kombinlerde kullanacağınız aksesuarları renk geçişlerine dikkat ederek kullanırsanız uyumlu bir görünüm else edebilirsiniz.

günlük kombin önerileri

Günlük Kombin Yaparken Nelere Dikkat Etmeli? 

Günlük kombin yaparken abartı ve aşırılığa kaçmamaya dikkat etmelisiniz. Seçeceğiniz parçaların renk ve kesim uyumlarına dikkat etmelisiniz. Kombinizde tüm parçalar desenli ve renkli olmamalı. Hareketli tek parça kullanmalısınız. Günlük kombin 2017 seçeneklerinizin modaya uygun olmasını istiyorsanız doğal ve cool parçalar seçmelisiniz.

Rahat ve şık olmanın ilk kuralı ren, desen ve kesim uyumudur. Aksesuarların zıtlık ya da uyum işçinde kullanıldığı hoş günlük kombinler yapabilirsiniz. 2017 için seçeceğiniz kombinler ve aksesuarlar abartılı olmamalı. Günlük kombinde öne çıkan pantolon rahatlığını farklı renkte ceketlerle şıklaştırabilirsiniz. Kullanacağınız ayakkabılar ceket ve çantanızla uyumlu olmalıdır. Zıtlık yaratmak istiyorsanız yumuşak renkleri tercih etmelisiniz.

                               2017 Günlük Kombin Seçenekleri

2017 yılında moda rüzgarları abartıdan uzak, doğal ve sade yöne esiyor. Bu nedenle günlük kombinleriniz doğal görünmeye dikkat etmelisiniz. Farklı parçaları kullanmaktan çekinmemeli ancak uyumu da göz önünde bulundurmalısınız. Takı seçimlerinizde giydiğiniz kıyafete göre hareketli ya da sade olabilir.2017 günlük kombin seçenekleri arasında pantolon, elbise, yelek, ceket, bluz gibi parçaların farklı kombinleri yer alıyor.

günlük kombin 2017

Günlük kombinlerde unutmamanız gereken rahat olmanızdır. Günlük kombinlerde önemli olan hem rahat hem de şık görünmektir. 2017 yılının doğallığı ön plana çıkaran kombin seçeneklerini uyumlu şekilde kullanarak şık olabilirsiniz. Kot pantolonları sade bluzlar ve renk geçişi olan ceketler ile kombinleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git