1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)

2017 Kışlık Şort Modelleri

2017 Kışlık Şort Modelleri
29 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 2.796 kez okundu.

Kış aylarında feminen bir görüntüye kavuşmak için neye ihtiyacınız var?

Tabi ki kışın vazgeçilmezi 2017 kışlık şortlar ile harika bir görüntüye kavuşabileceksiniz.

Farklı çeşitlerde ve kumaşlarda olan şortları, en güzel kombinler ve ipuçlarını kullanarak ilgi çekici bir görüntüye sahip olmak artık elinizde…

  • Jean Kışlık Şort Modelleri ve Kombin

Uzun bacaklı, kısa bacaklı, kilolu ya da zayıf olmanız hiç önemli değil, ince çorabınızla hırkanızla ve kısa botlarınızla tercih edebileceğiniz mini kot şortlarla kışın kalın görüntüsünde sıyrılarak narin ve kadınsı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Ayrıca Jean şortlarınızın üzerine takacağınız kemer ve şal gibi aksesuarlarınız ile eğlenceli ve şık görüntüye sahip olabilirsiniz.

  • Kumaş Kışlık Şort Modelleri ve Kombin

Kumaş şortlar, Jean şortlara oranla daha bol kullanılmaktadır.

Eğer bacaklarınız çok kalın ise ve daha ince göstermek istiyorsanız kullanabilirsiniz. Kışlık şort modelleri 2017 arasında en şık duran ve kalın kemerlerle kombin edildiğinde oldukça asil gösteren şort çeşitleri arasındadır.

  • Deri Kışlık Şort Modelleri ve Kombin

Açık renk kazaklarla kombin edilen üstelik dar ve bol modelleriyle tercih seçeneğine sahip olan genellikle siyah ve borda renkleri olan şortlardır.

Son zamanlarda oldukça moda olan bol deri şortlar şirin ve asil görüntüyü bir arada bulabileceksiniz.

  • Desenli Kışlık Şort Modelleri ve Kombin

Kare desenlerin kadife kumaşta buluşmasıyla şirin mi şirin, şık mı şık kombinler yapabileceğiniz bel kısmı dar, bacak kısmına doğru bollaşan etek görünümlü şortlardan bu kış, kışlık şortlarla kombin seçeneğinizi arttırabilirsiniz.

Bu şortlar sayesinde farklı bir görünüm elde ederek dikkat çekici bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

2017 kışlık şort modelleri

Kışlık Şort Kullanımı İpuçları

Seçeceğiniz şortun bacaklarınızı sıkmanıza izin vermeyiniz. Çok bol değil ancak yürürken rahat edebileceğiniz şekilde olmasında yarar var.

Jean, kumaş, desenli ve deri olması fark etmeksizin şortlarınızın altına ince siyah çoraplar giyerseniz kışa uygun şort kombinleri yapmış olursunuz.

Ayrıca dizinizden en az bir buçuk karış yukarıda olursa bacak boyunuz olduğundan uzun görülmektedir. Bu yüzden şortlarınızın çok mini olmamasına ve çok uzun olmamasına dikkat etmelisiniz.

Yazı önerisi: En Şık Bayan Spor Ayakkabı Kombinleri

kışlık şort modelleri 2017

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git