1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

2017 Kış Modasında Siyah Deri Ceket

2017 Kış Modasında Siyah Deri Ceket
28 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.558 kez okundu.

2017 kış modasında kombinlerin trend parçası siyah deri ceket olacak. Kış aylarının vazgeçilmez kombin parçası olan siyah deri ceketler 2017 yılında modern tasarımlarla sunulacak. 2017 kış modasında siyah deri ceket elbise, kot pantolon, mini etek gibi farklı kombin parçalarıyla tamamlanabilecek. 201 siyah deri ceket modellerinde yeni kesimler ve detaylar modern görünüm yaratacak.

siyah deri ceket modelleri 2017

2017 kış modasın siyah deri ceketlerin yaka detayları ve kesimleri modern çizgileri ortaya koyacak. Salaş modeller ve çok daha şık modeller deri ceket seçenekleri arasında yer alacak.  Siyah deri ceketlerin kombinlerinde siyah botlar da öne çıkacak.

2017 Siyah Deri Ceket Kombinleri Nasıl Olacak?

2017 kış modasında salaş kıyafetlerin üzerine siyah cool deri ceketler giyilerek doğal ve çekici bir görünüm yakalanabilecek. Siyah bilekte biten botlar ve siyah deri ceketler birlikte kombinlenerek uyumlu bir görünüm yaratılabilir. 2017 siyah deri ceket modelleri şık kombinler yapılabilecek zarif tasarımlarda taşıyor.

siyah deri ceket modası 2017

Siyah deri ceket kombinlerinizde bu yıl sokak modasını takip edebilirsiniz. Salaş ve cool kıyafetleri siyah deri ceketlerle tamamlayabilirsiniz. Siyah kot ve siyah deri cekette günlük kombinlerde mükemmel bir seçenek olacaktır. Siyah mini elbise, siyah bot ve siyah deri ceket bu yıl kombinleriniz arasında mutlaka olmalı. Siyah deri ceketleri, uzun siyah çizmelerle de kombinleyerek çokm şık görünebilirsiniz.

Siyah Deri Ceket Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Siyah deri ceket seçerken öncelikle beden yapınıza uygun kesimler seçmeye özen göstermelisiniz. Her kesim her beden tipine uygun olmayabilir. Bu nedenle siyah deri ceket seçimi yaparken bedeninize tam uymasına dikkat etmelisiniz. Siyah deri ceketlerin kısa  modellerini daha uzun boylu bayanların tercih etmesi daha uygun olacaktır.

kadın siyah deri ceket modelleri 2017

Siyah deri ceket seçerken tüm kombinlerinizle uyum sağlayabilecek kesim ve detayları olan ceketleri tercih etmelisiniz. Hem elbise, hem etek, hem kot pantolon üzerinde iyi duracak modelleri tercih etmenizde fayda vardır. Siyah deri ceket seçiminde kalınlık da önemlidir. Kış aylarında kullanacağınız ceketin içine kazak giyebileceğiniz kalınlıkta olması kombin şansınızı arttıracaktır.

Etiketler:

2017 Kış Modasında Siyah Deri Ceket Konusuna 9 Yorum Yapıldı
 1. meb oyun dedi ki:

  derinin hiç bir zaman modası geçmiyor.

 2. Serkan Deniz dedi ki:

  Kemer hizasında deri ceketler bence kadınlara en çok yakışan tür. Dar kesim bir blue jean ile kemer hizasında bir deri ceket çok hoş duruyor. Bu kombini bir de ceketle aynı renkte dize kadar bir çizme ile tamamlayabilirler.

 3. Dış giyimlerinizin yanında 2017 kış modasında yönelik bayan iç giyim trend modeleri ile birlikte güzel imaj oluşturulabilir.

 4. Deri ceket giyerken kullandığımız diğer kıyafetlere de dikkat etmemiz gerekir.

 5. kızlar soruyor dedi ki:

  deri herz aman modadır ve modasının kaçacağını sanmıyorum ama bu yılın modasının siyah olduğunu düşünmüyorum. Yine bu yılda açık renkler ön plana cıkacaktır.

 6. Web Tasarım dedi ki:

  Deri ceketlerin modelleri çok güzel hele de siyah vazgeçilmez tutkum adeta

 7. Giresun haber dedi ki:

  Katılıyorum. Bu yıl deri ceket oldukça şık duruyor. ama önemli olan orjinal marka kullanmaktır.

 8. Melis dedi ki:

  deri ceketler her zaman tarz olmak isteyenler dolabında olmalı bence.

 9. bilgi bankası dedi ki:

  deri ceketler tarz olabilir cantalar da modayı yakalamalı

Sayfa başına git