1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

2017 Kış Kombininde Hangi Renkler Moda?

2017 Kış Kombininde Hangi Renkler Moda?
22 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.784 kez okundu.

2017 kış kombinlerinde siyah başta olmak üzere koyu renkler ön planda olacak. Doğal ve modern görünümü tamamlayan renk geçişleri kombinlerde yer alacak. 2017 kış kombin renkleri feminen görünümü sadelik ve doğallıkla buluşturan renkler olacak. 2017 kombinleri;

  • Renk kullanımında koyu geçişler hakim olacak.
  • Siyah ve donuk koyu renkler ön plana çıkacak.
  • Fuşya, yeşil, mavi ve turuncu öne çıkan renkler arasında yer alacak.
  • Bordo rengin farklı tonları trend renkler arasında olacak.
  • Nötr ve feminen renkler en çok öne çıkan renkler olacak.
  • Renk geçişlerinde yumuşak tonlar öne çıkacak.
  • Haki yeşili ve mat tonlar ön planda olacak.

2017 Kış Kombin Önerileri

kışlık kombin modelleri 2017

2017 kış kombinlerinde salaş kıyafetleri mutlaka denemelisiniz. Salaş kazaklar, etekler ve salaş botlar kombin seçenekleriniz arasında yer alıyor. Vintage desenler ve farklı kesim kabanlar da 2017 kış kombin önerileri arasında bulunuyor. Kombin parçalarınızın doğaya yakın renklerde olmasına özen göstermelisiniz. 2017 kışı doğal ve mat renklerin kullanıldığı bir yıl olacak.

2017 kış kombin parçalarınız arasında siyah kot ve salaş kazaklar mutlaka olmalı. Kadife kumaş da bu yıl öne çıkacak. Bordo kadife parçalar seçenekleriniz arasında yer alabilir. Yeşil, mavi ve turuncu renklerin mat tonlarını da kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

2017’de Günlük Kombin Renkleri

2017 kışlık kombinler

 

2017 günlük kombinlerde siyah ve koyu renkler öne çıkarken fuşya, yeşil, turuncu gibi renklerin mat tonları da kullanılacak. Günlük kombinlerde haki yeşili ve deri detaylı parçalar birlikte kullanılabilir. 2017 moda renkler arasında koyu ve nötr renkler yer alacak. Renk geçişlerinde koyu ve pastel tonların uyumunu yakalayabileceğiniz parçalar ile günlük kombinlerinizi yapabilirsiniz.

Günlük kombinleriniz bordo rengi de kadife kumaşta kullanabilirsiniz. Yeşilin ve mavinin yumuşak tonlarını turuncu ile kombin edebilirsiniz. Siyah ve koyu renkli parçalar mutlaka elinizde olmalı. Kombin seçeneklerinizde doğallığı ve şıklığı yakalamak için seçeceğiniz parçaların renklerine ve uyumuna dikkat etmelisiniz. Renk geçişlerini ayakkabı ve aksesuarlarla tamamlayabilir ve çok şık günlk kombinler yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git