1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

2016 Yaz Sezonu Haşema Modelleri

2016 Yaz Sezonu Haşema Modelleri
15 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 3.540 kez okundu.

Haşemalar, kapalı bayanların gerek denize girerken olsun gerekse de havuza girerken olsun tercih edebileceği mayolardır. Vücudun tüm kısımlarını örttüğü gibi aynı zamanda kapalı bayanlar için sudayken rahat bir kullanımı vardır. Haşemalar sadece su içerisindeyken değil, plajdayken de kapalı bayanların rahat bir şekilde hareket edebilmelerini sağlamaktadır. Birbirinden seçkin tasarımcıların özenle oluşturduğu haşema modelleri, yaz aylarının kapalı bayanlar için vazgeçilmez tatil giyim ürünlerinden oluyor.

lila Haşema Modelleri

lila Haşema Modelleri

2016 Haşema Modelleri

Sezonun yeni haşema modelleri arasında önünde figürler yer alan modeller kapalı bayanların ilgisini çekmeyi başarıyor. Figürlerin bir omuzdan diğer omuza kadar uzanmalarının yanı sıra tek koldan itibaren başlayarak bele kadar uzanan modelleri de bulunuyor.

mor Haşema Modelleri

mor Haşema Modelleri

Kapalı bayanlar için yeni haşemalarda düz ve tek bir renk yerine iki-üç renk birbirleriyle uyumlu olacak şekilde iç içe olarak tasarlanıyor. Omuz veya kol detayında farklı renklerin bulunduğu şık haşema modelleri bayanlar için yenilikçi modeller oluyor.

Haşema modellerinde yeni sezon ürünler arasında kısa kollu modeller de bulunuyor. Kısa kollu modele sahip olan bayan haşemalarda renk alternatifleri de sezonun cıvıltısını yansıtıyor.

Yeni sezonda hiç şüphesiz haşemalar arasında en çok ön plana çıkan modeller ise desenli modeller oluyor. Üst kısmında farklı desen detayları bulunan modeller, bayanlar için son derece ideal.

yeni sezon Haşema Modelleri

yeni sezon Haşema Modelleri

Haşemalar için Markalar ve Fiyatlar

Haşemalar için markalar adeta tasarım konusunda birbirleriyle yarışıyorlar. Marina, Adaseas, Alfesa, Mayovera ve Benin markaları haşemada bayanların ilk tercihi oluyor. Fiyatları 59 TL’den başlayan haşemalar daha yüksek fiyatlara kadar çıkabiliyorlar.

şık Haşema Modelleri

şık Haşema Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git