1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

2016 Smokin Modelleri

2016 Smokin Modelleri
19 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 5.366 kez okundu.

Takım elbiselerin biraz daha asilleşmiş ağır olan modellerin smokinlerdir. Smokinlerin rakını saten detaylar ortaya çıkarır. Yaka kısımları, ceketlerin düğme detayları ve cep kapakları genel olarak saten detaylı hazırlanır. Ceket detaylarının dışında pantolon kısmında boydan boya saten detaylar olabilir. Bu detaylar asil ve şık görünüme ön ayak olduğu gibi gösterişli düğünlerinde damat adaylarına ayrı bir hava ve tarz sunmaktadır.

smokin modelleri 2016

Bu kadar şık ve asil görünüm tarzlarını yansıtmaları açısından damat adaylarına takım elbiseye oranla smokini tercih etmesine en büyük etkendir. Farklı renklerinde tercih edilebileceği gibi renklerin kombinlendiği 2016 smokin modellerinin en trend renkleri arasında siyah, mavi ve beyaz renklerin hakimiyeti bir hayli fazla. Fakat pantolon ve ceketlerin farklı renklerde kullanıldığı smokin modellerini de görebiliyoruz. Renkler ile kombinlenmiş smokinler daha modern ve görünüm yakalamak isteyen damatların ilk seçimleri olacak cinsten.

smokin 2016

Smokinlerin kombinlerde tamamlayıcısı olan kuşak ve papyonlar da bu sezonda değişik tasarımlar ve renk çeşitlilikleri ile beylerin düğün, kokteyl ve özel davetlerinde talep ve isteklerini karşılayacak cinsten. Klasik giymekten hoşlanmayan fakat smokin giymek durumunda olan erkekler bu farklı tasarımlar ile hem spor hem de tarzlarını ortaya koyabilirler. 2016 smokin modellerinde ceketler ve papyonlar üzerinde ince çizgiler ile tasarlanmış modelleri ve desenleri görmek de mümkün. Sizlerde tarzınıza ve zevkinize uygun bir tasarımı üzerinizde taşımak istiyorsanız 2016 smokin modelleri içerisinden sezonun trend olanları arasından bir tanesine sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git