1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

2016 Sarar Damatlık Modelleri

2016 Sarar Damatlık Modelleri
16 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 3.981 kez okundu.

Gelinlerde olduğu gibi damat adaylarında da düğün öncesi oldukça tatlı bir heyecan vardır. Gelin adayları için gelinlik seçiminde nasıl püf noktalar var ise damat adayları için de damatlık seçimlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır.

ünlü 2016 Damat Takım Elbise

2016 Sarar damatlık modelleri diğer yıllara göre bu yıl daha farklı biçimde ele alınıyor. Koyu renklerle kombinlenmiş, klasik kesimler yerine daha çok tercih edilen yeni modeller vardır. Örneğin; damatlığınızın içine yelek giyebilirsiniz. Böylece yaptığınız kombin de hem kilolarınızla dikkat çekmeyeceksiniz hem de çekici ve oldukça hoş bir görünüme ulaşacaksınız. Eğer fiziğinize ve zevkinize hitap edecek en uygun damatlık modelini arıyorsanız 2016 Sarar damatlık modellerini gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

2016 Damat Takım Elbise

2016 damatlık modelleri çok geniş bir yelpazeye sahiptir ve her mevsim rahatça giyebileceğiniz modeller vardır. Yaz, kış, sonbahar demeden en uygun damatlığınızı seçebilir kendinizi damatlığınızın içinde rahat hissedebilirsiniz. Her sene olduğu gibi bu yılda 2016 Sarar damatlık modelleri sizleri en iyi şekilde hissettirmek için oldukça güzel tasarlanmışlardır. Gelin adaylarının şıklığı kadar damat adaylarının gözleri üzerine çekmesi de oldukça önemlidir. Bu sebeple damatlık seçimlerini yaparken dikkatli olunmalıdır. Bu yılın trendleri arasında saten ya da parlak kumaş pantolonlar vardır. Bu pantolonları belden kuşak sararak oldukça modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Renk olarak en çok siyah kullanılıyor olsa da lacivert ve mavi damatlıklar da bu yıl tercih edilen renkler arasında .

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git