1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

2016 Sade Gelinlik Modelleri

2016 Sade Gelinlik Modelleri
25 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.882 kez okundu.

Sadeliği seven gelin adayları gelinliklerini seçerken gelinliğinin fazla abartılı olmasını istemeyebiliyor. Bu konuda da oldukça zorlanabiliyorlar. Günümüze baktığımızda gelinlikler kabarık, abartılı, çok taşlı, tüylü ve simli modelleri oldukça fazla görebiliyoruz. Her bayanın kendine göre tercihi belli bir tarzı ve düşünceleri farklıdır, bazıları o gece ışıl ışıl parlamak ister bazıları ise sadelikten yana tercihlerini kullanırlar.

Omuzları Açık 2016 Kuyruklu Gelinlik Modelleri

2016 sade gelinlik modellerinde trend bu yıl fazla kabarık olmayan ince hatlarla dizayn edilmiş fransız dantelleriyle işlenmiş zarif modellerle etkileyici bir görünüm yakalamak mümkün. Doğru makyaj, doğru aksesuar seçimi, şık bir ayakkabı güzel bir gelin çiçeği ve yine doğru karar verilmiş bir duvak seçimi ile günün gözdesi olmak oldukça mümkün. 2016 sade gelinlik modellerini daha çok kapalı bayanların tercihleri içinde bulunuyor. Sade gelinlik modellerinde sadece az kullanılan danteller eşlik ediyor. Ayrıca sade gelinlik modellerinde gelinliğin dışında fiziğine güvenen vücut hatları düzgün olan bayanlar dar ve vücudun bütün hatlarını ortaya çıkaran gelinlik olmalarından dolayı da tercih edebiliyor.

uygun Balıkesir Gelinlik Modelleri

Masallardaki gibi başlayan aşklarına yakışır bir düğün için prenses edasıyla görünmek ve zarifliği elden bırakmak istemiyorsanız detaylar içerisinde kaybolmak yerine sade gelinliğinizin içinde ışıldamak istiyorsanız 2016 sade gelinlik modelleri ne bir göz gezdirmenizi öneriyoruz. Fakat unutmamanız gereken en önemli ayrıntı da düğünün yapılacağı mekan ve vücut yapınızın gelinliğinize uygun olmasıdır.

Balıkesir Gelinlik Firmaları Telefon

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git