1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

2016 Nişan Kıyafetleri

2016 Nişan Kıyafetleri
29 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.937 kez okundu.

Hayatınızın en unutulmayan gecesinde, gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak olan 2016 nişan kıyafetleri, kusursuz görünmenize neden olacaktır. Aşk ve sevgi dolu hayatınızın başlangıcında hayalinizde olan nişanlık modelini seçebilirsiniz. Nişan yüzükleri, nişan mekanın seçilmesi, konukların davet edilmesi ve diğer tüm hazırlık aşamalarının çözüme ulaştırılması sonrasında özverili ve titiz davranılması gereken bir diğer ayrıntıda kesinlikle nişanlığınızdır.

pembe 2016 Kına Gecesi Elbise Modelleri

Nişanlanacak olan gelin adayının muhteşem, kusursuz, şık, bir görünüme sahip olabilmesi anlam taşıyan nişan gününde harika gözükmesi ufak tefek detaylar ile tamamlanabilir. Nişan merasiminin evde yapılması halinde çok kabarık gösterişli nişanlık yerine nişanlığı simgeleyen nişan kıyafetinin tercih edilmesi daha yerinde olacaktır. Zaten gelinler düğün günlerinde beyazlar içinde olacağı için nişan kıyafetlerini tercih ederken farklı renk tonlarında seçimlerini yapabilirler. Bu yıl çok iddialı ve de canlı renk tonları ile hazırlanmış 2016 Nişan kıyafetleri içinden her tarza uygun ve stilde elbise bulmak mümkün görünüyor. Nişan elbisesi tercihinde gelin adaylarının pek fazla siyah renk tercih etmemesini öneriyoruz. Daha çok bu yılın trendleri olan açık renk nişan elbiselerinden seçmeniz daha doğru olacaktır.

dekolteli 2016 Nişan Abiyeleri

Dünya çapında bütün genç kızların hayran oldukları dantelli ve bol güpürlü nişan kıyafetleri zarifliğin ve şık olmanın dayanılmaz çekiciliğini üzerlerinde hissetmek istiyorlar. Krepe, bürümcük, payetler ve değerli taş işlemelerinden oluşan sırt dekolteli 2016 nişan kıyafetleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

lacivert 2016 Abiye Elbise modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git