1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

2016 Nişan Abiyeleri

2016 Nişan Abiyeleri
2 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.701 kez okundu.

Düğünden önce atılan düğün telaşının başlamasından sonra atılan önemli bir adımdır nişan töreni. Tatlı telaşların ve streslerin başladığı bu güzel heyecanlı süreçte nişanda giyilecek olan kıyafet tercihinin itinalı bir şekilde yapmak gerekiyor. 2016 Nişan abiyeleri için birçok seçenek bulunuyor. Öncelikle nişan töreninin nerede yapılacağı konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Nişan elbisesinin yanlış seçilmesi halinde sade kalmak ya da daha abartılı kalmak en son istenilen bir durumdur.

dekolteli 2016 Nişan Abiyeleri

2016 Nişan abiyelerinde bu yıl en çok tercih edilen tonlar içerisinde pastel ve soft renkler bulunuyor Bu renklere eşlik eden mavi ve yeşil renkleri de gelin adaylarının çok tercih ettiği renkler arasında yerini buluyor. Bu renklerle hazırlanan nişan abiyeleri şifon tüller ile mükemmel bir görünüm yakalamıştır. Taş ve inci detayların işlendiği modeller içerisinden her ortama uyan gönül rahatlığı ile giyilebilecek abiye tercih etmek mümkün olacaktır. 2016 Nişan abiyeleri içerisinden seçim tercihi yaparken hem vücut tipinize hem de saç renginize uygunluk gösteren şık ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

lacivert renkte 2016 Nişan Abiyeleri

Özellikle göğüs dekolteli, sırt dekolteli modellerin bulunduğu bu güzel Nişan Kıyafetleri sizlerin daha göz alıcı olmasını sağlayacak ve sizi nişanınız da çok iddialı gösterecek. Bazı modellerde gelinlik tarzında kabarık modeller olarak tasarlanmış. Eğer doğru tercihi yaparsanız nişan abiyenizle prensesler gibi hissedebilirsiniz, bu yıl bazı modellerde fiyonk kullanılmış sizin de beğeneceğiniz modeller arasına girebilir. Bir bakmanızda fayda var diyoruz.

dantelli 2016 Nişan Abiyeleri

genç kızlar için 2016 Nişan Abiyeleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git