1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

2016 Nikah Davetiyeleri

2016 Nikah Davetiyeleri
25 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.952 kez okundu.

Düğün gününün yaklaşması ile birlikte organizasyonun en önemli detaylarından biride düğün davetiyenizdir. Davetlilerin büyük gününüze katılabilmeleri için itina ile hazırlanmış özenle seçilmiş olmaları gerekiyor. 2016 nikah davetiyeleri son yıllarda önemli bir boyut kazandı her geçen gün yeni yeni tasarımlarla ve değişik karton yapıları ile değişkenlik gösteren bu davetiyeler çeşitli ebatlarda ve renklerde iç içe açılabilen ve kumaşlarla dantellerle tasarımlanan davetiyeler tercihler arasına sunulmuş durumda.

ilginç 2016 Nikah Davetiyesi Modelleri

Geçmişin modasına uygun bir düğün tasarlamış iseniz kır düğünü ya da sahil kenarında yapacağınız düğün organizasyonunun yanın da gelin ve damat kıyafetlerini de nikah davetiyelerini de uygun olması gerekiyor. Böylece davetlilere düğünün içeriği ile ilgili ipucu vermek mümkün olabilir. Kır düğünü temasına sahip olan düğün sahiplerinin kır çiçeklerinin yanı sıra deniz kabuklarıyla kombin edilmiş davetiyelerden tercih edilebilir. Damat ve gelinin baş harflerinin tasarlanarak nikah davetiyelerin ya da zarf üzerlerine işlenen davetiyelerde sezonunun en çok tercih edilen modeller içinde yer almaktadır.

komik 2016 Nikah Davetiyesi Modelleri

2016 nikah davetiyeleri modelleri içinde modern tasarımlar ve çok farklı desenlerle şık detaylara ulaşmak mümkün. Bu davetiye tasarımları hazırlanırken basım aşamasında davet edilen misafirlerin isimlerinin yazılması gibi alternatifler de bulunuyor, davetiyelerin düğünden hatıra olarak saklanabilmesi sağlanabilir. Ayrıca kumaş detayları ve kuru çiçekler ile süslenmiş 2016 nikah davetiyeleri yaz aylarında da oldukça tercih edilen farklı tasarımlar arasında yerini almaktadır.

en güzel 2016 Nikah Davetiyesi Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git