1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

2016 Kısa Gelinlik Modelleri

2016 Kısa Gelinlik Modelleri
24 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.604 kez okundu.

Kısa gelinlikler bu yıl hiç olmadığı kadar moda. Tercihiniz bu trendlerden yana ise, sizde 2016 kısa gelinlik modellerine bir göz atmanızı öneriyoruz. Son yıllarda dünyaca ünlü isimlerinde düğünlerinde kısa gelinlik kullanması gelin adaylarının da dikkatini çekmiş durumda. Kısa gelinliklerin başka bir avantajının olması ise rahat hareket etmenize olanak vermesi, hareketli ve yorucu günün gelin adaylarının performanslarına iyi yönde etki edeceği için iyi bir tercih olabilir.

yeni 2016 Kısa Gelinlik Modelleri

2016 kısa gelinlik modelleri vücut hatlarını ortaya çıkaracağı için fiziğine güvenen gelin adayları için daha uygun olacaktır. Fazlasıyla iddialı olan bu model yine de en beğenilen trendler arasında yerini alıyor. Kısa gelinlik modellerinde avantajları olduğu kadar dez avantajları da bulunuyor, örnek verecek olursak ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de bacak boyunuz ve inceliğidir yani bacaklarınıza güveniyorsanız tercih etmelisiniz ayrıca ayakkabı seçiminde titiz davranıp doğru konsepti yakalamalısınız.

saten 2016 Kısa Gelinlik Modelleri

2016 kısa gelinlik modellerinde özellikle dantel ve transparan detayları, bayanlara büyüleyici bir güzellik katarak, onların özel düğün günlerinde kendilerini mutlu hissetmelerini sağlıyor. Kısa gelinlik modelleri için hazırlanmış birbirinden değişik ve ilgi çekici parçalar ile aksesuarlarla tasarlanmış. Gelin çiçeklerinden, gelin duvaklarına, gelin taçlarından ve gelin ayakkabılarına kadar kısa gelinlikleri daha çok cazip bir hale getirmek için dizayn ve tasarlanmış olarak duruyor. Düğün yeri mekanı gelinliğinize uyumlu bir tarzda olmasına özen gösterin.

straplez 2016 Kısa Gelinlik Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git