1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

2016 Gelin Çiçeği Modelleri

2016 Gelin Çiçeği Modelleri
22 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.733 kez okundu.

Gelinlik seçimi yaparken düğünün konsepti ve temasına karar verilmeli daha sonra gelin çiçeğinde hangi renk ve çiçeklerin kullanılacağı belirlenmelidir. Gelin adaylarımız gelin çiçeği tercihlerinde bulunurken gelinlik modeline karar vermiş olması gerekiyor. Geçmiş yıllarda yapay olarak kullanılan gelin çiçekleri bu yıl yerini renk renk çiçeklere bırakmış durumda. 2016 gelin çiçeği modelleri önceki yıllardan farklı olarak mis gibi kokan canlı çiçekler olarak çıkıyor, gelinliklere güzel bir detay katarak şık, modern bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

gelin çiçeği

Gelinin ve gelinliğin önemli bir aksesuarı ve gelinliğin temsilcisi olan çiçek buketleri düğün sona erene kadar elde taşınacağı için dikkatli seçim yapılmalıdır. Gelinliğe ve düğün konseptine uyumlu olan buket, saçın modeline ve saçta kullanılan aksesuarlara uyum sağlayacak çiçekler ile kombinlenmesi gerekiyor. Dağınık tercih edilen topuzlarda kullanılan toka ayrıntılarının gelin çiçeği buketiyle aynı izleri taşımalı ve bütünlük sağlanmalıdır.

 

sarı renk 2016 Nişan Çiçeği

2016 gelin çiçeği modelleri arasında hemen hemen her çeşit çiçek arajmana sahip çiçek demetlerini görmek mümkün. Değişik çiçek türlerinin kullanıldığı buketler farklı yeşilliklerle, çiçeklerle ve detaylar da gelin adaylarının tercihlerine göre değişiklik yapılabilmektedir. Fakat gelin adaylarının her mevsim tercih ettikleri çiçekleri bulamadığında bu doğrultuda gelinlerin imdadına ithal çiçekler yetişiyor. İthal çiçeklerin demetlerin de sap yerleri kurdele ya da boncuk aksesuarları ile süslenmiş modelleri de görebiliriz. 2016 gelin çiçeği modellerinde gelin adaylarının tercih ettikleri buketlere uyan ve bütünlük sağlayan taçlar da kullanılabilir.

lila renkte 2016 Gelin Çiçeği

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git