1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

2016 Duvaklı Gelinlik Modelleri

2016 Duvaklı Gelinlik Modelleri
19 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.049 kez okundu.

Gelin adaylarının hayallerindeki gelinlik modellerinden biride duvaklı bir gelinliğe sahip olmak, duvak gelinliğin vazgeçilmez bir parçası olarak kabul edilir. 2016 duvaklı gelinlik modellerinde farklı gelinlik düşünüyorsanız seçeceğiniz gelinliğe uygun olarak bu yılın yeni trendlerine göz atmanızda fayda var. Bu yıl en moda duvaklı gelinlik modellerinde tül işlemeli, harika uzun tüllü, dantel detaylı duvaklı gelinlikler sizin için mükemmel alternatifler olabilir.

duvaklı gelinlik modelleri

Dikkat edilmesi gereken detaylardan biride gelinlik kumaşı ile duvak modelinin birbiri ile uyumlu olmasıdır. Taş detaylı, sade, dantelli, uzun, kısa duvak, dirsek boyunda olan duvak ve uzun kabarık duvak modelleri ile gelinler hayal ettikleri duvağa kolayca erişebilirler. Bütün gelinler prensesler gibi kabarık gelinlik içinde olmak isterler fakat burda boy ve kilo faktörü yeterli değilse kabarık bir gelinlik sizi daha da kısa gösterecektir bunun yerine vücudunuza uygun bir gelinlik seçimi yapmanızda fayda var. Ayrıca saç modeliniz boynunuzun uzunluğu gelinliğinizin detayları bir bütün olarak değerlendirmeli seçiminizi doğu yapmalısınız. 2016 duvaklı gelinlik modellerinde uzun duvaklar bu yıl favori olarak gösteriliyor. Geçtiğimiz yıllarda kısa duvaklı gelinlik modelleri modaydı elbette ki tartışılmaz şıklıktaydı fakat her gelin adayının yüzüne uymadığı için seçim yaparken dikkate alınması gereken bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

saten 2016 Kısa Gelinlik Modelleri

2016 duvaklı gelinlik modelleri arasında çiçeklerle organize edilen ve toka gibi materyaller kullanılabilen duvaklar kapalı bayanlar için rahibe modelindeki duvak seçeneklerini de rahatlıkla yapabilmektedir.

uzun duvaklı gelinlikler

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git