1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

2016 Damatlıklar

2016 Damatlıklar
14 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 3.240 kez okundu.

2016 damatlıklar damat adayları için bu yılda modern bir dizaynla karşımıza çıkıyor. Her yıl damatlara özel tasarlanan ve damat adaylarının tercih yapabilmesi adına farklı kesim ve şık duruşları ile dikkat çekiyor. Genelde siyah renk olarak ön plana çıksa da farklı renk seçenekleri de damat adaylarının beğenisine sunulmuş. İstenilen model ve renk seçeneğindeki damatlığını özel gününde seçerek tercih edebiliyor. 2016 damatlık modelleri içinde dikkat çeken parçalar, damatların kendi tarzlarına uygun seçimi yapabileceği tarz ve model bulunuyor.

2016 Damat Takım Elbise

2016 Damat Takım Elbise

2016 damatlıklar içinde birçok rengin kullanıldığı modellerde düğün konseptine ve gelin adaylarının seçmiş olduğu gelinlik modeline uymak adına damatlılarda oluşturulan çizgiler, kullanılan aksesuarlar bu yıl ilgi çeken yaka detayları oldukça tercih edilebilmektedir. Sezonun trend modelleri arasında yakalara uygulanılan yaka çiçeği gelin adayının gelin çiçeği ile harika bir uyumu yakalayarak hoş bir kombin oluşturuluyor. Modern duruşun ve şıklığın izlerini üzerinde barındıran yeni modeller eski tasarımlara göre daha stil ve tarz duruyor. Ayrıca alışılmış strandart renklerin dışında bu yıl kullanılan renkler arasında beyaz, bej, krem, koyu mavi, açık mavi, indigo mavi tonlarında ki takımlar damat adaylarını bekliyor.

lacivert renk 2016 Damat Takım Elbise

lacivert renk 2016 Damat Takım Elbise

yeni moda 2016 Damat Takım Elbise

yeni moda 2016 Damat Takım Elbise

Farklı renk seçenekleri ve modelleriyle damat adaylarının görücülüğüne çıkan 2016 damatlıklar uygun fiyat seçenekleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Damat adayının kendi vücut yapısına uygun seçimi yapması halinde son derece şık ve elit bir görünüm oluşturabilir. Damatlığın şık olduğu kadar, damat adayına da uygun olması adına önemli bir noktadır.

yeni 2016 Damat Takım Elbise

yeni 2016 Damat Takım Elbise

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git