1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

2016 Balık Gelinlik Modelleri

2016 Balık Gelinlik Modelleri
9 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.753 kez okundu.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da moda tasarımcılarının şekillendirdiği gelinlik modelleri gelin adaylarının beğenisine sunulmuş durumda. Evliliğe hazırlık yapan gelin adayı iseniz güzelliğiniz ve kıyafetleriniz için ayrıntılı bir araştırma yapmaya düğün tarihinizden önce başlamış olmalısınız. Gelinlik seçerken özenli ve titiz davranan yeni sezon modellerini takip eden gelin adayları için birbirinden güzel, şık gelinlik modelleri 2016 yılında onları bekliyor. En güzel ve dikkat çekici gelinlik modellerinden biri olan balık gelinlik modelleri de yeni sezonun en popüler gelinlikleri arasında bulunuyorken uygun olan fiyatları ile dikkatleri üzerine çekecek. Zayıf ve ince bayanların ilgileneceği 2016 balık gelinlik modelleri dantel ve taş süslemelerle bütün gözler üzerinizde olacak.

2016 Taşlı Balık Gelinlik Modelleri

Parlak taşlarla süslenmiş 2016 balık gelinlik modelleri bu yıl göz alacak fit ve ince vücuda sahip olan gelin adaylarının tercihi olacak. Gelinliklerin üzerinde yer alan taşların değerleri tamamen bütçeniz ile bağlantılı olacak. Eğer bütçeniz size uygun ise balık gelinliğinizin üzerinde daha değerli taşların bulunmasını sağlayabilirsiniz.

transparan 2016 Balık Gelinlik Modelleri

2016 Dantelli Balık Gelinlik Modelleri

Dantellerle zenginleştirilmiş gelinlik modelleri taşlı gelinlikler kadar tercih edilecek. Gelinlik seçerken en yeni trendleri yakından takip eden bayanların ilgisini 2016 balık gelinlik modellerinde özellikle Fransız dantelleri göz alacak.

Şık, modern ve etkileyici tasarımlar vitrinleri süslemeye başlayacak. Unutmamanız gereken nokta ise balık gelinlikler tercihiniz olacaksa ince ve fit bir vücuda sahip olmanız gerektiğidir.

straplez kesim 2016 Balık Gelinlik Modelleri

Balık gelinlik modelleri galerimize renkli yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git