1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

2016 Askılı Gelinlik Modelleri

2016 Askılı Gelinlik Modelleri
6 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.869 kez okundu.

Evlilik planı yapmış her genç kızın hayalini süsleyen gelinlikler, düğünün heyecanını yansıtan ve özenilen bir durum yaratır. Düğün günlerinde yeni gelin adaylarının stresine ortak olmamak mümkün değil. Her kadın gibi gelin adayları da düğünün en güzeli en şıkı ve en gösterişli bayanı olma arzusunu yaşar. 2016 askılı gelinlik modelleri kreasyonu içinden kendinize en çok yakışan gelinliği seçmenize yardımcı olmaya çalışacağız.

Kalın Askılı Gelinlik Modelleri

Ölçülü göğüs dekoltesi ve omuz dekoltesi ile düğün gününüzde daha rahat etmenizi hem de güzel görünmenizi sağlayacak ayrıca kopma gibi sıkıntıları yaşamadan düğün gününüzü stressiz bir şekilde geçirmenize yardımcı olacağı gibi dantel detaylarla süslenerek şıklığınıza şıklık katacaktır.

değişik 2016 Askılı Gelinlik Modelleri

İnce Askılı Gelinlik Modelleri

Dekolteyi seven gelin adaylarının seçimi olan, ince askılı gelinlik modeli ile zarif, ince bir vücudunuz varsa tam size göre bir model. Hem vücudunuzda çok şık olacak hem de düğün gününüzde güzelliğinizi gözler önüne serecek, bütün dikkatlerin üzerinizde olmasını sağlayacak. Fakat yine de gelinliğinizin ip askılarına düğün sırasında kopma ihtimale karşı dikkat etmenizi öneririz.

kabarık 2016 Askılı Gelinlik Modelleri

Tül Askılı Gelinlik Modelleri

2016 askılı gelinlik modelleri arasında tül askılı gelinlikler bu yılın trendleri arasında yerini almış. Kabarık gelinliklerde yerini bulan tül askılar gelinliklerin daha şık ve zarif görünmesini sağlar, gelin adayları içinde daha kullanışlı olur hem de hafifliği ile rahatlık hissi uyandırır. Gelinlik üzerinde bulunan işlemeler sizi sadelikten kurtularak dikkat çekici görünmenizi sağlayacak.

Dantel Askılı Gelinlik Modelleri

2016 askılı gelinlik modelleri içinde dantel ve güpür kullanılan dantel askılar gelinliğinizi sıra dışı uyumlu ve hoş bir görünüm oluşturur. Omuzlarınızı sarıp bütünleşen dantel askılar diğer gelinliklere göre daha zarif bir izlenim bırakır aynı zamanda gelinliğinizin eteğiyle bütünleştiğinde geceyi bir prenses edasıyla sonlandırmanıza yardımcı olacak.

2016 askılı gelinlik modellerine galerimize tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git