1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

2016 Abiye Elbise Modelleri

Özel gün ve gecelerde giyilen abiye elbiseler, bayanların şık ve daha çekici olmasını sağlar. Bir davete gidileceğinde günler öncesinden, ne giyeceğimi düşünmeye başlarız. Sizlere yardımcı olabilmek adına 2016 abiye elbise modelleri konusunu araştırmaya karar verdik.

Abiye elbise denildiğinde, tutku ve aşkın rengi olan kırmızı bayanların tercih ettiği favoriler arasında yer alıyor. Bu sezon kırmızı abiye elbise modelleri bayanların özel günlerine daha da anlam katacak. Mor ve tonları da abiye elbiselerde tercih edilen renklerin başında geliyor. Yeni sezon da geceler morun çekim alanına giriyor. V yaka, uzun, hafif dekolteli elbiseler favoriler arasında yerini buluyor. Siyahın modası asla geçmez, asaletinden ödün vermeyen bayanlar için, birbirinden güzel ve şık siyah abiye elbise modelleri, 2016 yılında tasarımcıların imzasını attığı modeller arasında. Çok açık giyinmeyi tercih etmeyen bayanlar sırt dekolteli abiye modellerini seçebilirler. Uzun abiye elbise modellerinde genelde derin yırtmaç kullanılmakta. Kadınların şık görünmesine ve rahat hareket etmesine olanak sağlayan bu tarz elbiseler, her mevsim favoriler içinde görebiliriz.

arkası açık 2016 Abiye Elbise modelleri

2016 abiye elbise modelleri arasında belden kemerli ve bol elbiseler tekrar trendler arasında. Uzun kuyruklu ve zarif işlemelerle bezenmiş, dantel ve güpürlü elbiseleri 2016 abiye elbise modelleri arasında görebiliyoruz. Tek omuzlu abiye elbiseler 2016 yılında da zirvenin en parlakları arasında.

Abiye elbise seçerken sezonun trendlerinin önemi kadar, vücut yapı ve şeklinin de katılacağınız davet ortamınıda göz önünde bulundurup değerlendirmeniz gerektiğini unutmayın.

En Popüler Abiye Elbise Modelleri 2016

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git