1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)

Mustela

Mustela
12 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 598 kez okundu.

Anne ve bebek markası olarak adından bahsettiren Mustela, hem annelerin hem de bebeklerin güvenle kullanacağı doğal içeriklere sahip dermakozmetik markalar arasında yer alır. Anne ve anne adaylarının sorunlarına yönelik çalışmalarıyla doğum öncesi ve sonrası cilt sorunlarına çözüm sağlamaktadır. Hassas olan bebek ciltleri alerjiye eğilimlidir. En ufak temas ve dokunuş yeni doğan bebeklerin cildinde kabarma ve kızarıklık meydana getirir. Bebekler için ise yağ içermeyen yağ gibi formülleri ile papatya, avokado, ayçiçeği gibi bitki özlerinden Mustela şampuanlarını üretmiştir. Mustela ürünleri temizleme, krem, yağ ve şampuandan oluşmaktadır. Paraben içermez.

images-31

Mustela ürünleri kullananlar tarafından en çok tercih edilen Mustela Stretch Marks Recovery ürünüdür. Anne ürünü olan Mustela Stretch Marks Recovery doğumdan sonra oluşan çatlakların ve sarkmaların giderilmesine yardımcı olur. Cilt dokusunu yenilemeye yardım eden bu ürün cildin esnekliğini korur. İçeriğinde bulunan avokado ile kısa sürede etkili sonuçlar ortaya çıkartır.
Paraben, phenoxyethanol, bisphenol, kafein ve alkol bulundurmaz.

Etiketler:

Mustela Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Böyle güzel bir yazı ile bizleri buluşturduğunuz için sizlere ankara evden eve nakliyat ekibi olarak iftiharlarımızı sunarız. Umarım daha güzel blog makaleleri ile bizimle paylaşımlarda bulunursunuz düzenli, olarak ziyaretlerimizi gerçekleştiriyor ve makalelerimizi okuyoruz. Nice güzel yazılar diyorum ve saygılarımızı hürmetlerimizi sunuyorum. Teşekkürler sevgili yazar.

Sayfa başına git