1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

LEKE TEDAVİSİ VE CİLT BAKIM UYGULAMALARI

<strong>LEKE TEDAVİSİ VE CİLT BAKIM UYGULAMALARI</strong>
15 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 574 kez okundu.

Cilt Bakımı Ankara kliniğimizde Buket Yıldırım ve dermatolog uzmanlarımız tarafından yapılmakta olan ve aslıda kolaymış gibi görünen ancak bir o kadar dikkat ve özen gerektiren bir işlemdir. Bizler kliniğimizde cilt bakımı için birçok yöntem uygulamaktayız.

cilt bakımı

Cilt bakım yöntemleri nedir?

Cilt bakımı Ankara merkezimizde; Klasik cilt bakımı, HydraFacial, Oxygeneo, dermokozmetik ürünler ile yapılan cilt bakımları olmak üzere değişiklik göstermektedir. Her bir işlem öncelikle kişilere *Cilt analizi yapıldıktan sonra yapılabilmektedir.

Hamilelik döneminde cilt bakımı yapılır mı?

Evet. Özellikle hamilelik döneminde meydana gelebilecek lekelerin önlenmesi adına düzenli bakımlar yapılabilmektedir.

Ankara Leke Tedavisi alanında da oldukça etkili uygulamaları bulunan kliniklere ev sahipliği yapmaktadır. Bu merkezlerin başında da tabi ki ilk olarak Dr. Buket Yıldırım ve ekibi gelmektedir.

Cilt bakımı lekelere iyi gelir mi?

Ankara leke tedavisi denilince akla gelen merkezimizde cilt bakımı lekelere özel cilt bakımları olarak birçok yöntem ye almaktadır. Düzenli ve doğru yöntem ile lekelerin tedavisi cilt bakımı ile yapılabilmektedir.

Leke en çok hangi bölgelerde meydana gelir?

Lekeler özellikle güneş ile direk temas eden bölgeler başta olmak üzere, ellerimizde de kullanılan yanlış kozmetik ürünler ve kimyasal ürünlerden dolayı en çok lekelenme meydana gelen bölgelerimiz arasında yer almaktadır.

Göz çevresi kırışıklıkları için yine kliniğimizde tercih edilmekte olan iki yöntem bulunmaktadır Bunların ilki botoks diğeri ise derin kırışıklarda daha etkili olması nedeni ile uygulanan dolgu işlemleridir.

en yeni güzellik maskeleri

Dolgu ile botoks arasındaki fark nedir?

Botoks uygulaması göz çevresi kırışıklıkları hafif olan ve derin olmayan kişilerde tercih edilirken, dolgu uygulaması daha derin ve çökme olan bölgelerde daha doğru ve etkili sonuçlar sunmaktadır.

Göz altı ışık dolgusu nedir?

Göz altı ışık dolgusu da özellikle son birkaç yıldır bilinmekte olan ve oldukça etkili bir işlemdir. Göz altı ışık dolgusu uygulaması özel bir hyalüronik asit formülünün göz altına oldukça ince ola mikro iğnelerle enjekte edilmesi şeklinde uygulanır.

Etiketler:

LEKE TEDAVİSİ VE CİLT BAKIM UYGULAMALARI Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Samsun cilingir dedi ki:

    Yeni modalari sizi sayenizde takip ediyorum basarilarin devamini bekleyorum

  2. Blogunuz çok güzel severek takip ediyorum sizleri ,çok güzel yazilar yaziyorsunuz

  3. Ayşe Yağmur Başaran dedi ki:

    estetik doktorları da bu işlemi yapıyor mu yoksa sadece dermatologlar mı yapıyor.

Sayfa başına git