1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Kadınlar Neyden Zevk Alır?

Kadınlar Neyden Zevk Alır?
3 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 2.631 kez okundu.

Kadınlar erkekler için daima bir bilinmeyen olmuştur. Sosyal hayattan tutunda cinsel yaşama kadar kadınları anlamak daima güç olmuştur. Bu yazımızda kadınlar nerelerinden zevk alır, kadınlar nasıl zevk alır, kadınları zevke getirmenin yolları nelerdir gibi sorulara cevaplar arayacağız. 🙂

Kadınlar Nerelerinden Zevk Alır?

Kadınların zevk almalarını sağlamak erkeklerin elinde.. Onların özel noktalarına ufak dokunuşlar yaparak zevk almalarını sağlayabilirsiniz.

Kadınların zevk almalarını sağlamak için öncelikle onları oyunun içine çekmeniz gerekiyor. Yani ”ön sevişme” dediğimiz aşamayı doruklarda yaşamalısınız. Ön sevişme sevişmeye başlamadan önce yapılması gereken öncelikli olaydır. Başarısız ya da özensiz bir ön sevişme kadınların orgazm olamamasının en önemli nedenidir. Erkekler genel olarak direk olaya girmek ister. Fakat bu durum kadınların hiç hoşlanmadığı bir olaydır. Kadınlar güzel bir ön sevişme bekler. Partnerinizi öperek, göğüslerine dokunarak ve güzel, tahrik edici sözler söyleyerek ön sevişmenin başarıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kadınlar Neyden Zevk Alır

Kadınların zevk aldığı en önemli 3 yer vardır. Bunlar:

 1. Dudaklar
 2. Göğüsler
 3. Kalçalar

Bu 3 yer kadınların en önemli noktalarıdır. Özellikle ön sevişme sırasında mutlaka bu 3 noktaya dokunmanız gerekiyor.

Klitoris dediğimiz nokta ise kadınların yaşam pınarıdır. İdrar yolunun hemen üstünde bulunan Klitoris yaklaşık 1 cm uzunluğundadır ve vajina içerisinde yaşanan orgazmın dış yüzeyde yaşanan halidir.

Kadınları Zevke Getirmek İçin Neler Yapmalıyım?

Kadınları zevke getirmek sadece onlara dokunmak ile olmaz. Kadınları gerçek manada zevke getirmek isteyen erkekler onlar ile romantik dakikalar geçirmelidir. Söyleyecekleri güzel sözler, mum ışığında yenen güzel bir akşam yemeği ve ruhlarını okşayan bir müzik kadınları zevke getirmek için yapılması gereken önemli işlerden biridir.

 

Etiketler:

Kadınlar Neyden Zevk Alır? Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. sahibinden dedi ki:

  paylaşım için teşekkürler 🙂

 2. Semih Toker dedi ki:

  Her konuda olduğu gibi bu konuda da bayanları anlamak bizler için biraz zor. 🙂 Ancak verdiğiniz bilgiler ilişkinin her boyutuna renk katacak cinsten teşekkürler.

 3. video izle dedi ki:

  Böyle bişey yok yararlı bir paylaşım olmuş 😉

Sayfa başına git